نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
من متهم نیستم
۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۹

من متهم نیستم

فریبرز عرب‌نیا با نگارش یادداشتی به ماجرای شکایتش از تهیه‌کننده‌ی فیلم «آخرین بار کی سحر رادیدی؟» پرداخته و ابعاد مختلف این اختلاف را تشریح کرده‌است.

 
پرسپولیس- سایپا
۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۱

پرسپولیس به دنبال انتقام، استقلال برای فرار از بحران

پرونده هفته بیست و یکم لیگ برتر ایران، این هفته با برگزاری 8 بازی بسته می شود و سپس تیم ها به خاطر حضور نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا به استراحت دو هفته ای می روند.

 
پرویز مظلومی
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۳

چرا مظلومی مثل قلعه نویی محبوب نیست!

استقلال 50 روز است که برنده نشده و حالا باید منتظر ماند که پرویز مظلومی باکدام شوک می تواند تیمش را به ریل پیروزی برگرداند؟ آیا کادر فنی استقلال میتواند در فاصله کوتاه تا بازی جمعه مقابل گسترش فولاد چنین تحول بزرگی به وجود آورد؟

 
استقلال
۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۳

«پرویز» باخت و به پرسپولیس «متلک» انداخت!

استقلال مظلومی به نفت منصوریان باخت تا هم صدر جدول را به همنام خوزستانی اش واگذار کند و هم پرسپولیس را بیخ گوش خود ببیند. این دومین شکست استقلال بود که پس از 17 هفته در کارنامه اش ثبت شد.

 
کی روش
۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۹

کی روش، شاه مهره انتخابات فوتبال!

به نظر می رسد این روزها استعفای کارلوس کی روش با تیزهوشی و در مقطع حساسی رسانه ای شده. درست در روزهایی که علی کفاشیان تحت فشار قرار دارد و هر روز اخبار تازه ای از پایان فعالیتش در فدراسیون فوتبال شنیده می شود.

 
طارمی
۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۹

رونمایی از پرسپولیس 80 هزار نفری

در حضور حدود 80 هزار تماشاگر، برانکو دو باره اسکوچیچ را شکست داد تا پرسپولیس حالا تنها سه امتیاز با صدر جدول فاصله داشته باشد.

 
برانکو و اسکوچیچ
۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۸

کروات ها سر گردنه خوشبختی

هفته بیستم لیگ برتر روز جمعه 23 بهمن با برگزاری چهار بازی آغاز می شود که در حساس ترین بازی پرسپولیس از فولاد خوزستان پذیرایی می کند.

 
استقلال
۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۶

کی گفته بازی استقلال «آسان» بود؟

دیروز هفته نوزدهم لیگ برتر، هفته شگفتی ها بود و استقلال و پرسپولیس مثل هفته قبل، باز هم متوقف شدند. استقلال با تساوی مقابل استقلال اهواز صدر جدول را نگه داشت اما بعید می دانیم تیم مظلومی از مساوی با قعرنشین راضی باشد.

 
ذوب آهن - پرسپولیس
۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۷

ذوب آهن - پرسپولیس؛ اتفاقی می افتد؟

هفته نوزدهم لیگ برتر ایران، فردا با برگزاری 7 دیدار به پایان می رسد و در حساس ترین بازی، ذوب آهن به مصاف پرسپولیس می رود.

 
پرسپولیس
۱۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۶

پرسپولیس تا مرز سکته رفت!

در دو بازی بزرگ دیروز، تقابل تهران و اصفهان برنده ای نداشت. نه استقلال و نه پرسپولیس نتوانستند باخت های دور رفت را جبران کنند تا ایستگاه انتقام به ایستگاه مساوی تبدیل شود.

 
استقلال - ذوب آهن
۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۷

انتقام گیری استقلال از «گربه سیاه»؟

فردا، سرخابی های پایتخت در مصافی بسیار حساس و دشوار به دیدار اصفهانی ها می روند. استقلال در اصفهان میهمان ذوب آهن است و پرسپولیس در تهران از سپاهان میزبانی می کند. هر دو بازی فردا حکم مرگ و زندگی خواهد داشت.

 
دربی خوزستان
۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۹

شکست استقلال ویسی به کام استقلال مظلومی!

دیروز و پریروز در هفته هجدهم لیگ برتر ایران ، در چهار بازی برگزار شده، شاهد چهار شگفتی بودیم.

 
ارتباط با ایران فقط یک رمز عبور دارد
۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۱

ارتباط با ایران فقط یک رمز عبور دارد

معاون پیشین سیاست خارجی دبیرخانه شورای امنیت ملی، عضو ارشد تیم هسته‌ای پیشین کشورمان در یادداشتی در روزنامه نیویورک تایمز، به راهکارهای نیکلاس برنز برای گفتگو با ایران، پاسخ داده است.

 
تروریسم شاخ و دم ندارد
۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۵۸

تروریسم شاخ و دم ندارد

رضا کیانیان هم با نگارش یادداشتی به دفاع از فاطمه معتمدآریا پرداخت.

 
علیرضا جهانبخش
۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۴۲

تولد دوباره «جهانبخش»

علیرضا جهانبخش، ملی پوش 22 ساله ایرانی تیم آلکمار مقابل فاینورد عملکرد بسیار خوبی داشت و موفق شد برای دومین بار در این فصل پاس گل بدهد.

 
محمد مایلی کهن
۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۵

باختیم و به عادت پر غلطمان باختیم!

بعد از حذف و بازگشت امیدها به تهران، محمد مایلی کهن مدیر فنی تیم امید در گفت و گو با خبرنگاران گفت: می خواستیم ببریم و به المپیک برسیم ولی حذف شدیم. حالا می توانیم برای این نتیجه از مردم عذرخواهی کنیم.

 
تیم ملی امید
۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۴۳

سیستم «ابرام چرخی» جواب نداد!

... و باز هم خداحافظ المپیک! تیم می امید ایران با شکست سنگین 3 بر صفر مقابل ژاپن در وقت های اضافی، ضمن حذف از رقابت های زیر 23 سال آسیا، شانس حضور در المپیک را هم از دست داد.

 
یادداشت سیدحسین موسویان در هافینگتن پست: روابط ایران و آمریکا بهبود پیدا می کند؟
۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۱

یادداشت سیدحسین موسویان در هافینگتن پست: روابط ایران و آمریکا بهبود پیدا می کند؟

اجرای برجام یک دستاورد تاریخی بود. ایران با اجرای تعهداتش که به تایید آژانس بین المللی انرژی اتمی رسید، توانست از مزیت رفع تحریمها برخوردارشود. با این وجود هنوز معلوم نیست که این تحول منجر به پیشرفتهای بزرگ در اقتصاد و روابط خارجی ایران، که هدف دولت روحانی بوده ،خواهد شد یاخیر.

 
تیم ملی امید ایران
۳۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۰

چگونه باید سامورایی ها را ببریم؟

ژاپن را چگونه باید برد و چگونه می توان برد؟ ژاپن را چگونه باید از کار انداخت و اسیر کرد؟ امروز اما روز دیگری است.

 
رضا احدی
۲۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۲۴

ماجرای «تکان دهنده» ستاره های سوخته فوتبال ما

به بهانه درگذشت رضا احدی، یا همان مو فرفری و به قولی رودی فولر فوتبال ایران، امروز می خواهیم به ماجرای ستاره های سوخته فوتبال پرداخته و یادی هم از آنها بکنیم.