نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
فرهاد مجیدی
۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۴

مارادونا و زیدان نتوانستند، مجیدی می تواند؟!

گفته می شود در انتهای فصل فرهاد مجیدی جانشین پرویز مظلومی خواهد شد به نظر شما اگر این خبر صحت داشته باشد، آبی ها تصمیم درستی گرفته اند؟

 
کریم انصاری فرد
۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۵

کریم از قرارداد 12 میلیاردی گذشت!

چرا بازیکنان ایرانی به جای حضور در اروپا، بازی در کشورهای عربی به خصوص قطر را ترجیح می دهند؟ پول خوب و نسبتاً قابل توجه باشگاه های عربی، اما مانعی جدی بر سر راه انتقال بازیکنان ایرانی به اروپا محسوب می شود.

 
مهدی طارمی
۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۳

بزرگ خاندان پرسپولیس!!

دوشنبه 3/12/94 - مهدی طارمی: بزرگتر پرسپولیس منم! این خبرنگاران را از زمین بیرون بیندازید! پنج شنبه 6/12/94- مهدی طارمی: من همواره رابطه خوبی با شما خبرنگاران داشتم و دارم. اما من آن روز نگفتم که من بزرگتر تیم هستم!

 
بختیار رحمانی
۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۹

خط و نشان تراکتورسازی از آسیا برای پرسپولیس

تیم تراکتورسازی تبریز شروع فوق العاده و رویایی در لیگ قهرمانان آسیا داشت و با 4 گلی که درون دروازه الجزیره امارات کاشت ، هم آسیا را لرزاند و هم اینکه در هفته بیست و دوم لیگ برتر ، برای پرسپولیس حسابی خط و نشان کشید.

 
ما با سياست كار نداشته باشيم هم سياست با ما كار دارد
۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۹

ما با سياست كار نداشته باشيم هم سياست با ما كار دارد

سیاست درباره برگزاری کنسرت موسیقی و ترکیب هیات مدیره باشگاه فوتبال تصمیم می گیرد و کتاب بزرگ‌ترین نویسنده ایران را در کشو نگاه می‌دارد.

 
سپاهان - النصر
۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۲۸

شوک سپاهان و ذوب آهن به تیم های عربی

چه شبی بود دیشب. یک شب تمام اصفهانی فوتبال ایران. سپاهان و ذوب آهن با شکست نمایندگان امارات و قطر، فوتبال ایران را سربلند کردند.

 
سپاهان
۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۲۹

راه دشوار نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان

فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا از روز سه شنبه چهارم اسفندماه آغاز خواهد شد تا دو تیم اصفهانی سپاهان و ذوب آهن به مصاف النصر امارات و لخویا قطر بروند و تراکتورسازی هم باید چهارشنبه از دیگر تیم اماراتی – الجزیره- پذیرایی کند.

 
رضا حقیقی
۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۰

دروغ بزرگ؟!

بازیکن ایرانی تیم ملی که در جام جهانی 2014 برزیل، جلوی بازیکنی مثل لیونل مسی بازی کرده بود، حالا به جایی رسیده که از لیگ بی کیفیت تایلند هم دیپورت می شود. البته رضا حقیقی بازیکن سابق پرسپولیس مدعی است که اخبار منتشر شده درباره اخراج او از تیم تایلندی اش کذب محض است.

 
پرسپولیس و سایپا
۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۲

آقای برانکو، شما بیشتر از پرسپولیس مقصرید!

وقتی تماشای بازی های پرسپولیس و استقلال رایگان اعلام شد، 70 هزار پرسپولیسی پنج شنبه به آزادی رفتند و 80 هزار استقلالی جمعه، تا لیگ برتر ایران دوباره جان و هیجان بگیرد.

 
من متهم نیستم
۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۹

من متهم نیستم

فریبرز عرب‌نیا با نگارش یادداشتی به ماجرای شکایتش از تهیه‌کننده‌ی فیلم «آخرین بار کی سحر رادیدی؟» پرداخته و ابعاد مختلف این اختلاف را تشریح کرده‌است.

 
پرسپولیس- سایپا
۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۱

پرسپولیس به دنبال انتقام، استقلال برای فرار از بحران

پرونده هفته بیست و یکم لیگ برتر ایران، این هفته با برگزاری 8 بازی بسته می شود و سپس تیم ها به خاطر حضور نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا به استراحت دو هفته ای می روند.

 
پرویز مظلومی
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۳

چرا مظلومی مثل قلعه نویی محبوب نیست!

استقلال 50 روز است که برنده نشده و حالا باید منتظر ماند که پرویز مظلومی باکدام شوک می تواند تیمش را به ریل پیروزی برگرداند؟ آیا کادر فنی استقلال میتواند در فاصله کوتاه تا بازی جمعه مقابل گسترش فولاد چنین تحول بزرگی به وجود آورد؟

 
استقلال
۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۳

«پرویز» باخت و به پرسپولیس «متلک» انداخت!

استقلال مظلومی به نفت منصوریان باخت تا هم صدر جدول را به همنام خوزستانی اش واگذار کند و هم پرسپولیس را بیخ گوش خود ببیند. این دومین شکست استقلال بود که پس از 17 هفته در کارنامه اش ثبت شد.

 
کی روش
۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۹

کی روش، شاه مهره انتخابات فوتبال!

به نظر می رسد این روزها استعفای کارلوس کی روش با تیزهوشی و در مقطع حساسی رسانه ای شده. درست در روزهایی که علی کفاشیان تحت فشار قرار دارد و هر روز اخبار تازه ای از پایان فعالیتش در فدراسیون فوتبال شنیده می شود.

 
طارمی
۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۹

رونمایی از پرسپولیس 80 هزار نفری

در حضور حدود 80 هزار تماشاگر، برانکو دو باره اسکوچیچ را شکست داد تا پرسپولیس حالا تنها سه امتیاز با صدر جدول فاصله داشته باشد.

 
برانکو و اسکوچیچ
۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۸

کروات ها سر گردنه خوشبختی

هفته بیستم لیگ برتر روز جمعه 23 بهمن با برگزاری چهار بازی آغاز می شود که در حساس ترین بازی پرسپولیس از فولاد خوزستان پذیرایی می کند.

 
استقلال
۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۶

کی گفته بازی استقلال «آسان» بود؟

دیروز هفته نوزدهم لیگ برتر، هفته شگفتی ها بود و استقلال و پرسپولیس مثل هفته قبل، باز هم متوقف شدند. استقلال با تساوی مقابل استقلال اهواز صدر جدول را نگه داشت اما بعید می دانیم تیم مظلومی از مساوی با قعرنشین راضی باشد.

 
ذوب آهن - پرسپولیس
۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۷

ذوب آهن - پرسپولیس؛ اتفاقی می افتد؟

هفته نوزدهم لیگ برتر ایران، فردا با برگزاری 7 دیدار به پایان می رسد و در حساس ترین بازی، ذوب آهن به مصاف پرسپولیس می رود.

 
پرسپولیس
۱۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۶

پرسپولیس تا مرز سکته رفت!

در دو بازی بزرگ دیروز، تقابل تهران و اصفهان برنده ای نداشت. نه استقلال و نه پرسپولیس نتوانستند باخت های دور رفت را جبران کنند تا ایستگاه انتقام به ایستگاه مساوی تبدیل شود.

 
استقلال - ذوب آهن
۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۵۷

انتقام گیری استقلال از «گربه سیاه»؟

فردا، سرخابی های پایتخت در مصافی بسیار حساس و دشوار به دیدار اصفهانی ها می روند. استقلال در اصفهان میهمان ذوب آهن است و پرسپولیس در تهران از سپاهان میزبانی می کند. هر دو بازی فردا حکم مرگ و زندگی خواهد داشت.