ادامه رجزخوانی پوگبا و زلاتان برای یکدیگر در فضای مجازی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۵
 
 
پوگبا و زلاتان
 
ستاره‌های تازه‌وارد شیاطین سرخ رقابت خارج از گود جالبی را در آستانه اولین بازی تیم‌شان در فصل جدید لیگ برتر به راه انداخته‌اند.
به گزارش ستاره ها؛ روز گذشته (شنبه) زلاتان ابراهیممویچ در صفحه اینستاگرامش ادعای جالبی کرد و زیر عکسی که او را رودرروی پوگبا نشان می‌داد، نوشت: «پل پوگبا سرانجام به‌خاطر من به منچستریونایتد آمد». این اما پایان داستان نبود، چرا که هافبک فرانسوی جدید شیاطین سرخ به هم‌تیمی سوئدی‌اش نشان داد که مثل خود او اهل سرگرم کردن طرفدارانش با گذاشتن پست‌های جالب و جنجالی در فضای مجازی است.

گران‌قیمت‌ترین بازیکن دنیا که هفته پیش با قراردادی 105 میلیون یورویی یوونتوس را برای بازگشت به تیم پیشین خود ترک کرد، به ایبرا نشان داد که از نظر اعتمادبه‌نفس چیزی از او کم ندارد. او رجزخوانی‌اش با زلاتان را با گذاشتن یک پیام ویدئویی در صفحه‌اش آغاز کرد. پوگبا در این پیام می‌گوید: «این پسر (ابراهیموویج) می‌خواهد معروف شود. او می‌خواهد با من عکس بگیرد. او می‌خواهد مشهور شود».

پست پوگبا ابراهیموویچ را وسوسه کرد که یک بار دیگر به سراغ صفحه‌اش برود و یک پیام جدید برای جواب دادن به هم‌تیمی فرانسوی خود بگذارد. او در این پست خطاب به پوگبا نوشته است: تو بیا تا همین الان معروفت کنم!
ابراهیموویچ و یارانش امروز (یکشنبه) از ساعت 17 به وقت تهران در هفته اول لیگ برتر انگلیس میهمان بورنموث تازه صعود کرده هستند، اما پوگبا در این بازی آنها را همراهی نخواهد کرد.
14
کد مطلب: 83753
مرجع : تسنیم