۳
 
پست پرویز پرستویی در حمایت از فیتیله ای ها /... ملعبه دست بعضی افراد سود جو و فرصت طلب نشیم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۳۸
 
به گزارش ستاره ها ، پرویز پرستویی در جدیدترین پست خود نوشت :
ای عزیزانی که این مطلب رو میخونید ،بنده یه ترکم وخیلی هم به ترک بودنم مینازم این روز ها اخبار فیتیله ها منو خیلی آزارم داد.از مدیران بر کنار شده بگیرید تا عمو فیتیله هایی که بیست سال کودکان و بزرگسالان رو شاد کردن و آگاه ولی این جفای بزرگ رو نمیتونم هضم کنم که سه یارو وچند مدیر رو خانه نشین ببینم .عزیزان چرا به هفت سینمایی حمله نمی کنید که سینما رو اینقدر سخیف کردند و کوچک که همیشه بیرق دار فرهنگ ایران بودند و افتخار آفرین در دنیا، شمارو به خدا سوگند در قضاوت عجول نباشید... .
.. .. تو سریال پایتخت ۴ ارسطو با لهجه مازندرانی، نفهمید و غذای سگ خورد.. تو سریال باغ مظفر مهران مدیری شخصیت گلمراد با لهجه لری نمایشگر یه آدم کثیف و نفهم بود... تو فیلم‌ها و سریال‌های مختلف، شخصیت‌هایی با لهجه‌ی جنوبی نقش قاچاقچی‌ها رو بازی میکنن... گیلانی‌ها تو سریال‌های مختلف نقش آدمای ساده‌لوح رو ایفا می‌کنن.. حتی جواد رضویان و رضا شفیع‌جم با لهجه‌ی افغانی سریال طنزی بازی کردن که سطح فرهنگ افاغنه رو خیلی پایین نشون میداد... اما همه‌ی این اقوام می‌دونستن که هیچ توهینی در کار نیست. کسی با یه سریال طنز به قومیت توهین نمیکنه... یا سریال در حاشیه که جواد رضویان با اون شکل و شمایل به لهجه قمی حرف میزد... اما با یه آیتم طنز ۵ دقیقه‌ای اینکه یه نفر با لهجه آذری با فرچه توالت دندوناشو مسواک کرده، منجر شده به تظاهرات...
اونم بازیگرای فیتیله که سال‌هاست نشون دادن چه شخصیتی دارن... ملعبه دست بعضی افراد سود جو و فرصت طلب نشیم که واسه نشون دادن خودشون مصاحبه میکنن و مردمو تحریک میکنن. 
اگه تو‌پایتخت ۴،
ارسطو وقتی که داشت اشتباهی غذای سگ می‌خورد، 
به جای لهجه مازندرانی لهجه آذری داشت،
الان کلیه عوامل پایتخت اعدام شده بودن!
11
کد مطلب: 59320
 
ررضا
Spain
۱۳۹۴-۰۸-۲۱ ۰۹:۵۹:۳۰
من با این بازیگر فهیم کاملا" موافقم ولی نمی دانم چرا مسئولین فهیم این مملکت از این ماجرا چیزی نمی فهمند؟
 
ععماد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۸-۲۱ ۱۳:۰۷:۰۸
والا به خدا این صفحه ی اینستاگرامی که بهش رجوع می کنید مال آقای پرستویی نیست. یه سودجو داره می گردونه!
 
ححسینی از اردبیل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۸-۲۲ ۱۴:۲۱:۴۴
همه اینکارها اشتباه بوده، اگه شما ترک بودی کمی هم ناراحت میشدی