برگزاری جلسه انصاری‌فرد با کالدرون و پیروانی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۳
 
برگزاری جلسه انصاری‌فرد با کالدرون و پیروانی
 
 
بعدازظهر امروز (سه‌شنبه) نشستی با حضور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، سرمربی و مدیر این تیم برگزار شد.
به گزارش ستاره‌ها و به نقل از میزان، حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه که در این جلسه حاضر بود درباره موارد مطرح شده در این نشست اظهار داشت: از جمله موضوعات مورد بحث زمان پرداختی جدید به اعضای تیم بود که مدیرعامل باشگاه به سرمربی گفت قبل از بازی بعدی تیم بخشی از مطالبات بازیکنان و کادر فنی پرداخت می‌شود.
 
وی افزود:‌ همچنین درباره کار‌های اداری و اقامتی کالدرون در این جلسه بررسی‌های لازم انجام شد و برخی موارد پیگیری شد.
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: سرمربی تیم فیلمی از اتفاقات مختلف رخ داده تا این مقطع از فصل را تهیه کرده بود و با استناد به آن درباره محرومیتی که از سوی کمیته انضباطی برایش اعمال شده تاکید کرد که هیچ اتهامی نزده و در مصاحبه‌ای که فایل ویدئویی آن موجود است درباره یک آرزو برای آینده حرف زده و از کلمه امیدوارم استفاده کرده است. مدیرعامل باشگاه هم به او گفت که باشگاه باز هم برای رفع محرومیت او تلاش می‌کند.
قدوسی باشگاه تصریح کرد: تخلفات رخ داده، رفتار‌ها و اظهارنظر‌های صورت گرفته تاکنون و تفاوت در نحوه برخورد و اعمال محرومیت برای آنها برای کالدرون و برخی نفرات تیم تعجب‌آور بود. کالدرون در این سی دی که توسط همکاران او تهیه شده بود مواردی را نشان داد که هیچ تصمیمی برای متخلفان اتخاذ نشده، اما در قبال پرسپولیسی‌ها محرومیت صادر شده است.
 
مدیر روابط عمومی باشگاه در پایان خاطرنشان کرد: در بخش‌هایی از نشست ذیحساب، معاون ورزشی و اجرایی باشگاه و سرپرست امور بین الملل هم حضور پیدا کردند و درباره مسائل مختلف مورد بحث در جلسه توضیحاتی ارائه کردند.
19
کد مطلب: 169650