اولین بازیگران «شاه رگ» معرفی شدند/ رونمایی از تست گریم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۷
 
اولین بازیگران «شاه رگ» معرفی شدند/ رونمایی از تست گریم
 
 
با ادامه تصویربرداری سریال «شاهرگ» به کارگردانی سید جلال اشکذری از تصاویر تعدادی از بازیگران این سریال رونمایی شد.
به گزارش ستاره‌ها و به نقل از مهر،با اتمام ۲۰ درصد از تصویربرداری سریال «شاه رگ» به کارگردانی سیدجلال اشکذری و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی که مدتی پیش در شهر تهران کلید خورده بود از تست گریم اولین بازیگران این سریال ۳۰ قسمتی که برای پخش از شبکه دوم سیما تولید می شود، رونمایی شد.
نیما رئیسی، عباس غزالی و مهدی سلوکی اولین بازیگرانی هستند که در این سریال که در حال و هوای دهه ۶۰ روایت می شود و به قلم کریم لک زاده به نگارش درآمده است، به ایفای نقش می پردازند.
در خلاصه داستان «شاه رگ» آمده است: «در سال های ناآرام پس از انقلاب در سال ۶۰، گروه ویژه ای برای یک عملیات بزرگ فراخوانده شدند. این گروه مسئولیت بزرگی بر عهده دارند چرا که عقربه های چندین بمب در تهران در حال حرکت است... ت.»
سایر عوامل این سریال عبارتند از مدیر تصویر مدیر تصویربرداری: رضا شیخی، مدیر تولید: سامان شعشعه، مدیرمدیر برنامه ریزی: امیر سلیمانی، دستیار اول کارگردان: ماکان رضایی، صدابردار: فرشید احمدی، طراح گریم: مرتضی کهزادی، طراح صحنه: علی مربی، طراح لباس: مهناز نوروزی، عکاس: رز ارغوان، مشاور رسانه: زهرا دمزآبادی و مجری طرح: موسسه فرهنگی هنری وصف صبا.
 
 
19
کد مطلب: 169610