ملی‌پوش سنگنوردی: آمادگی 100 درصد برای بازی‌های ساحلی دارم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۷
 
 
سنگنوردی
 
ملی پوش سنگنوردی گفت: با آمادگی 100 درصد به بازی‌های ساحلی می‌روم و امید زیادی برای کسب نتیجه دارم.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری فارس، علی برات زاده در مورد شرایطش برای حضور در بازی های ساحلی اظهار داشت: حدود دو ماهی در اروپا اردو داشتم و یک مربی اتریشی هم جذب کرده بودم. از این دو ماه 16 روز را در آلمان تمرین کردم و 2 هفته هم است که به ایران بازگشته‌ام.
وی ادامه داد: فدراسیون بلیت رفت و برگشت را تهیه کرده بود و سایر هزینه‌ها را که حدود 70 میلیون تومان بود را خودم تامین کردم. کمیته المپیک هم 12 میلیون را برای ورزشکاران در نظر گرفته بود که تاکنون 6 میلیون تومان آن را پرداخت کرده است که البته مبلغ چندانی نمی‌شود.
سنگنورد کشورمان در مورد حریفانش گفت: 25 نفر از بهترین‌های دنیا حضور دارند. همه آنها را به خوبی می‌شناسم و ورزشکاران قدرتمندی هستند. البته من هم بیکار ننشسته‌ام و تمرینات خوبی را در این مدت پشت سر گذاشتم.
برات‌زاده در مورد اینکه آیا امیدوار به کسب مدال است، یا خیر، تاکید کرد: از شرایطم راضی هستم و با آمادگی 100 درصد راهی قطر خواهم شد. قطعا امیدوارم که نتیجه بگیرم. اگر امیدوار نباشم به هیچ مسابقه‌ای نمی‌روم و هزینه اضافی نمی‌کنم.
به گزارش فارس، علی برات زاده و الناز رکابی دو سنگ نورد کشورمان در بازی‌های ساحلی قطر خواهند بود که پنجشنبه عازم این کشور می‌شوند. این رقابت‌ها تنها در ماده بولدر برگزار خواهد شد.
14
کد مطلب: 168460