دین محمدی: برخی استقلالی‌ها نمی‌دانند در چه تیمی بازی می‌کنند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۸
 
 
استقلال
 
پیشکسوت استقلال گفت: برخی از بازیکنان استقلال هنوز نمی‌دانند در چه تیمی بازی می‌کنند و پیراهن چه تیمی را پوشیده‌اند.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ «سیروس دین محمدی» با انتقاد از نوع نگاه برخی از بازیکنان فعلی استقلال به این باشگاه، اظهار داشت: این که استقلال چنین نتایجی را در لیگ برتر کسب می‌کند به هیچ‌وجه شایسته نام بزرگ این تیم نیست. انتظارات از تیمی که عنوان پرافتخارترین تیم ایران در قاره آسیا را یدک می‌کشد بسیار بالاتر از این‌ها است.
پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: نمی‌دانم چرا برخی بازیکنان استقلال از انگیزه لازم برخوردار نیستند و به هیچ‌عنوان برایشان مهم نیست چه نتایجی را با استقلال کسب می‌کنند.
دین‌محمدی تصریح کرد: با این روندی که استقلال در پیش گرفته است، در لیگ امسال نیز مدعی قهرمانی نخواهد بود مگر این که در ادامه فصل اتفاقاتی رقم بخورد و آن‌ها نتایجی بگیرند که باعث شود امتیازات از دست رفته جبران شود.
وی تاکید کرد: شهرآورد برای استقلال از اهمیت زیادی برخوردار است و هیچ‌کس طاقت عدم موفقیت این تیم را ندارد. این جدال برای هواداران از هر چیز دیگری مهم‌تر است.
بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استراماچونی مربی خوبی است و قصد انکار توانایی های فنی او را نداریم اما ای‌کاش یک دستیار ایرانی در کنارش حضور داشت تا اطلاعاتش از فوتبال ایران بیشتر می‌شد.
14
کد مطلب: 167256