انصاری‌فرد: فیفا جای مناسبی برای رودررو شدن با برانکو نیست
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۵
 
 
محمدحسن انصاری‌فرد
 
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: فیفا جای مناسبی برای رودررو شدن با برانکو نیست. در تلاش هستیم تا با او مصالحه کنیم.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ محمدحسن انصاری‌فرد در مورد مصالحه با برانکو گفت: مکاتباتی را با برانکو و مدیر برنامه های او داشتیم و اعلام کردیم که در محیط دوستانه بدون مراجعه به فیفا موضوع را حل کنیم. برانکو زحمات زیادی برای پرسپولیس کشید و رابطه خوبی هم با ما دارد. به همین خاطر فیفا برای ما جای مناسبی نیست که در آنجا بخواهیم رو در روی همدیگر قرار بگیریم. این موضوع را انعکاس دادیم که آماده مذاکره و تفاهم هستیم که مدیر برنامه های او هم اعلام آمادگی کرده که در اسرع وقت که منابع مالی را تامین کنیم و با برانکو و مدیر برنامه اش تفاهم را امضا و طلب برانکو را پرداخت کنیم.
وی در مورد شکایت محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور و اینکه او اعلام کرده علیرضا بیرانوند باید رفتارش را اصلاح کند، افزود: بیرانوند مشکلی ندارد و مساله او تمام شده است. قصد ندارم جواب کسی را بدهم. هیچ گزارشی هم علیه بیرانوند از داور و مرجع رسمی به کمیته انضباطی نرسیده و قصد ندارم در مورد این موضوع صحبت کنم.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: مورد خاصی از بیرانوند ندیدم. او هم بزرگوارانه عذرخواهی کرده و مساله خاصی نیست. دامن زدن به این موضوع درست نیست. من خودم در تبریز شاهد توهین‌هایی که به بیرانوند می‌شد بودم  اما او خویشتن داری کرد و به همین خاطر از او تشکر می‌کنیم. امیدوارم به این حاشیه‌ها زیاد دامن زده نشود.
وی در مورد برگزاری جلسه دیروز با وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: وزیر رییس مجمع باشگاه است و در مورد خیلی از کارها با او جلسه برگزار می‌کنیم. در همین راستا هم در مورد وضعیت باشگاه نشستی داشتیم و مسائل را مورد بررسی قرار دادیم. امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال هم چنین جلساتی را وزیر برگزار می‌کند. این یک مساله برنامه ریزی شده است که چند وقت یکبار این جلسات برگزار می‌شود.
انصاری‌فرد در مورد وضعیت علی علیپور خاطرنشان کرد: بحث رفتن او منتفی شده است. علیپور از ارکان اصلی تیم است و در ادامه کار به او امید زیادی داریم. امروز هم جلسه‌ای با او برگزار خواهیم کرد و در مورد تمدید قرارداد در حال تفاهم هستیم.
وی در مورد بلیت فروشی هم گفت: جلسات  خیلی خوبی را با فرد مسئول برگزار کردیم و هماهنگی های لازم انجام شده تا هواداران دیگر با مشکلی برای تهیه بلیت مواجه نشود. اسپانسر ما هم در این ارتباط به ما کمک خواهد کرد.
مدیرعامل پرسپولیس در مورد اجرای قانون نسبت ۹۰ به ۱۰ درصدی هواداران در مسابقات لیگ برتر از جمله شهرآورد تهران گفت: با وضعیت فعلی اجرای این قانون امکان پذیر نیست مگر اینکه هر باشگاه برای هوادارانشان کارت هواداری صادر کند. برنامه خوبی برای هواداران داریم که آنها شناسایی شوند. اگر این موضوع پیاده شود این مساله می‌تواند اجرایی شود اما با شرایط کنونی اجرای این قانون امکان پذیر نیست. چگونه می‌خواهند تشخیص دهند چه کسی پرسپولیسی است یا استقلالی؟
وی در مورد اینکه آیا تمدید قرارداد بیرانوند نهایی شده است؟ گفت: هنوز قرارداد جدید به امضا نرسیده اما تفاهم صورت گرفته است و همان بند فسخ ۷۰۰ هزار دلاری در قرارداد او وجود دارد. پس از بازگشت بیرانوند از سفر تیم ملی، تمدید قرارداد را نهایی خواهیم کرد.
مدیرعامل پرسپولیس در مورد حضور افشین پیروانی به عنوان مدیر تیم و جایگزینی محسن خلیلی اضافه کرد: هیچ برنامه‌ای برای اینکار نداریم.
وی اضافه کرد: برخی هنوز از اسم پیروزی برای باشگاه استفاده می‌کنند که تاکید داریم اگر جایی نامی از ما برده می‌شود به عنوان پرسپولیس این نام مطرح شود.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا هنوز در ثبت شرکت‌ها نام حمیدرضا گرشاسبی به عنوان مدیرعامل پرسپولیس ثبت شده است؟ خاطرنشان کرد: بله، باید تغییراتش را انجام دهیم و در آینده ای نزدیک این تغییر را انجام خواهیم داد.
انصاری‌فرد در مورد ممنوع‌الخروجی گرشاسبی گفت: هر مدیرعاملی که در این چند وقت در باشگاه کار کرده ممکن است دچار این شرایط شود. امیدوارم شرایط به نحوی رقم بخورد که دیگر این اتفاق رخ ندهد.
وی در رابطه با جذب بازیکن جدید اضافه کرد: فهرست تیم ما پر است و نمی‌توانیم بازیکنی جذب کنیم. هیچ جابه جایی تا نیم فصل نداریم. در نیم فصل هم اگر بخواهیم بازیکنی جذب کنیم باید با نظر سرمربی تیم بازیکنی از فهرست خارج شود. اگر گابریل کالدرون نخواهد بازیکنی از لیست خارج شود تغییری نخواهیم داشت.
رئیس پیشین سازمان لیگ فوتسال و فوتبال ساحلی در مورد پرداخت پاداش تیم ملی فوتسال زنان گفت: وظیفه من موضوع دیگری بود. من رییس لیگ فوتسال و رییس کمیته فنی بودم و این مسائل به من ارتباطی پیدا نمی‌کرد. بازیکنان با ما در ارتباط بودند و از طرفی من می‌دانستم در فدراسیون بحث تحریم ها شرایط را از نظر مالی سخت کرده است و انتقال پولی از فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا صورت نمی‌گیرد. اگر این مشکل حل شود فدراسیون پرداختی لازم را انجام خواهد داد.
مدیرعامل پرسپولیس در مورد اینکه نسبت به دوران قبلی مدیریتش در پرسپولیس آیا چیزی به این باشگاه اضافه شده و پیشرفتی را شاهد بوده‌اید؟ تصریح کرد: شرایط باشگاهداری با توجه به اینکه ردیف بودجه نداریم و دولت و وزارت نمی‌تواند یک ریال هم کمک کند، بسیار سخت تر شده است. رقم‌های قراردادها بالاتر رفته است اما باید تلاش کرد در این شرایط سخت آرامش ایجاد کنیم و از طریق اسپانسر پول تهیه کنیم و سربلند بیرون بیاییم.
14
کد مطلب: 166691