معاون علمی رئیس جمهور:
پرورش نیروی انسانی برای تحقق اقتصاد دانش بنیان ضرورت است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۶
 
سورنا ستاری
 
سورنا ستاری
 
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: پرورش نیروی انسانی برای تحقق اقتصاد دانش بنیان یک ضرورت است و بایستی این مهم مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری مهر، سورنا ستاری در جریان سفر به شهرستان خمین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به بازدیدی که امروز از شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناوری شهرک صنعتی خمین صورت پذیرفت، امیدواریم این سفر برای شرکت های دانش بنیان و ۶ هزار دانشجوی دانشگاه های این شهرستان، نتایج مطلوبی به همراه داشته باشد.
معاون علمی و فناری رئیس جمهور ادامه داد: درصدد هستیم تسهیلات مناسبی را برای تقویت مراکز رشد و بخش نوآوری موجود در دانشگاه ها اختصاص دهیم و این امکان را برای دانشجویان ایجاد کنیم چراکه این مهم به شرکت های دانش بنیان نیز کمک می کند.
ستاری بیان کرد: در طی پنج سال گذشته خروج نخبگان دانشگاهی از کشور با کاهش مواجه بوده است، اما همچنان در ابتدای راه قرار داریم و باید برای اقتصاد دانش بنیان تلاش کنیم و نیروی انسانی موجود در این سیستم را حفظ کنیم.
معاون علمی و فناری رئیس جمهور خاطر نشان کرد: برای ماندگار بودن جوانان شهرستان خمین در این خطه و اشتغال، باید پایه اقتصاد شهرستان در سیستم شرکت های دانش بنیان را تقویت کنیم.
14
کد مطلب: 165666