والیبال انتخابی المپیک
مجرد: ناامید نیستیم/ با انرژی مثبت مردم مقابل روسیه قرار می‌گیریم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۰
 
 
علی‌اصغر مجرد
 
سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران گفت: برای پیروزی مقابل روسیه و صعود به المپیک اصلا ناامید نیستیم.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌اصغر مجرد درمورد پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل مکزیک در رقابت‌های انتخابی المپیک اظهار داشت: بازی خوبی بود و خدا را شکر توانستیم 3 بر صفر به پیروزی برسیم تا فشار زیادی به تیم وارد نشود. بازی مقابل تیم‌هایی همچون مکزیک برای ما سخت است، چراکه سبک بازی خاص خود را دارند.
وی ادامه داد: من تا کنون در هیچ رده سنی مقابل مکزیک قرار نگرفته بودم و آشنایی چندانی از مدل بازی آنها نداشتم. قبل از بازی به خوبی آنها را آنالیز کرده بودیم، اما به هر حال شرایط مسابقه کمی متفاوت است. مکزیکی‌ها جایگاه بالایی در رنکینگ فدراسیون جهانی ندارند و در لحظاتی از مسابقات ما واقعاً انتظار نداشتیم که بتوانند اینقدر خوب بازی کنند.
سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران درخصوص مصاف با روسیه و احتمال صعود ایران به المپیک 2020، تصریح کرد: بدون شک روز سختی در انتظار والیبال ایران است. همه باید بجنگیم تا بتوانیم روسیه را در خاک خودش شکست داده و المپیکی شویم. 14 بازیکن برای بازی با روسیه باید یک دست شوند تا به هدف‌مان برسیم.
مجرد گفت: اصلاً ناامید نیستیم و با انرژی مثبتی که مردم برای ما ارسال خواهند کرد به مصاف روسیه می‌رویم. هیچ مسابقه‌ای قابل پیش‌بینی نیست، اما همه می‌دانیم که روز سخت و مهمی در انتظار والیبال ایران است، چراکه روسیه میزبان بوده و با تمام ستاره‌هایش پا به این مسابقات گذاشته است. امیدوارم روز خوب‌مان باشد و بتوانیم اتفاق قشنگی را رقم بزنیم.
14
کد مطلب: 164856