پیروز قربانی بهترین تصمیم را گرفت/ رفتن بعضی به سود استقلال شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۶
 
 
استقلال
 
پیشکسوت آبی پوشان با اشاره به انصراف پیروز قربانی از حضور در کادر فنی استقلال گفت: پیروز نخواست به هر قیمتی باشد و بهترین تصمیم را گرفت.
سعید بیگی اظهار داشت: استراماچونی به شخصه مربی خوبی است اما ابزار موفقیت برای او فراهم نیست. به همین دلیل نمی‌توان خیلی امیدوار بود که این تیم در فصل جدید قهرمان شود.
وی با انتقاد از خروجی‌های فراوان این تیم بیان داشت: کجای دنیا یک تیم در دو فصل ۳۰ خروجی دارد؟ این همه خروجی نشان می‌دهد یا هنگام جذب بازیکنان اشتباه شده یا هنگام جدایی آنها.
هافبک پیشین آبی پوشان تصریح کرد: البته که بعضی از خروجی‌ها درست بوده و یکسری بازیکنان درست از این تیم رفتند. رفتن یکسری بازیکنان به سود استقلال شد. این بازیکنان باید قبلاً از این تیم می‌رفتند که نرفتند.
پیشکسوت استقلال در ادامه خاطر نشان ساخت: در حوزه استقلال بعضی‌ها هستند که سایه شان بر سر این تیم سنگینی می‌کند. آنها به ظاهر در تیم مسئولیت ندارند اما منشاء بسیاری از حاشیه ها هستند.
پیشکسوت استقلال در خاتمه با اشاره به انصراف پیروز قربانی از حضور در کادر فنی آبی پوشان گفت: بهترین کار را قربانی کرد. او نخواست به هر قیمتی در این تیم بماند و بهترین تصمیم را گرفت تا عزتش حفظ شود.
14
کد مطلب: 163498