داریوش ارجمند: مملکت ما لبریز از جشنواره است/ در سینما هر کس بیشتر بفروشد محترم‌تر است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۶
 
 
داریوش ارجمند
 
بازیگر سینما و تلویزیون گفت:مملکت ما لبریز از جشنواره است، وزیر ارشاد هم در جریان هستند که چپ و راست در کشور جشنواره برگزار می شود.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری فارس، داریوش ارجمند در مراسم اختتامیه جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) که در برج سپید برگزار شد، ضمن انتقاد از برگزاری جشنواره‌های مختلف در کشور گفت: مملکت ما لبریز از جشنواره است، وزیر ارشاد هم در جریان هستند که چپ و راست در کشور جشنواره برگزار می‌شود.
این بازیگر سینما و تلویزیون اظهار کرد: دنیای ما دنیای بد و دنیای کمیت‌ها است، هرکس پول بیشتری دارد محترم‌تر است، هرکس ویلای بزرگتری دارد محترم است، هر کس ماشین گران قیمت‌تری دارد محترم‌تر است.
وی افزود: اما کیفیت دین من است، امام من که امام رضا(ع) است، امام کیفی است، ما از چنین فرهنگی بیرون آمدیم و در چنین چاله‌ای افتادیم.
ارجمند تاکید کرد: در سینما و تئاتر هرکس بیشتر بفروشد محترم‌تر است، اما در فرهنگ من 72 نفر جواب 30 هزار نفر را می‌دهند، این فرهنگ کیفی است.
 
بازیگر نقش مالک اشتر با خوانش مصرعی از شاهنامه که «یکی مرد جنگی به از صد سوار» گفت: اما دنیای ما و نه تنها ایران درگیر کمیت است، اما فرهنگ مقاومتی ما با کیفیت کمیت‌ها را شکست می‌دهد.
وی با بیان اینکه ما استاد تبدیل کمیت به کیفیت هستیم، تاکید کرد: آن‌ها با کمیت با ما می‌جنگند اما ما با کیفیت مشکلات را از سر راه بر‌می‌داریم و تاریخ این را نشان داده است.
ارجمند اظهار کرد: جشنواره امام رضا(ع) کیفی‌ترین جشنواره است، هیچ یک از آدم‌های این جشنواره برای کمیت تجلیل نشدند، بلکه برای کیفیت تجلیل شدند.
این بازیگر سینما و تلویزیون یادآور شد: امام رضا(ع) هر چه خواستم به من داده، از زمانی که سرباز بودم به اینجا آمدم و همه دارایی‌ام از سوی امام رضا(ع) است.
14
کد مطلب: 162964