عیادت وزیر فرهنگ از پدرسالار سینمای ایران
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۵
 
 
سید عباس صالحی
 
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در منزل «محمدعلی کشاورز» به عیادت این بازیگر پیشکسوت کشوررفت.
به گزارش ستاره ها به نقل از ایرنا؛ سید عباس صالحی در ادامه سلسله دیدار و ملاقات خود با اهالی فرهنگ، هنر و رسانه، این بار به عیادت «محمد علی کشاورز» نقش آفرین سریال پدرسالار رفت و جویای احوال این هنرمند پیشکسوت شد.
وی در فضایی صمیمانه به گفت وگو با این هنرمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون کشور پرداخت.
محمدعلی کشاورز نیز در این دیدار ضمن قدردانی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیأت همراه از حال و هوای این روزهای خود، گفت.
وی از زندگی خود در اصفهان و عزیمت به تهران و رجوع به تئاتر ونحوه آغاز بازیگری دراین هنرنمایشی گفت و افزود: از علی حاتمی نجابت را آموخته است.
این هنرمند پیشکسوت سینما و تئاتر کشور همچنین از علی نصیریان و مهارتش در بازیگری یاد کرد و افزود: او برای تئاتر کشور زحمات فراوانی را متقبل شده که باید همواره قدردان آن باشیم.
کشاورز همچنین با گرامیداشت خاطراستاد زنده یاد «حمید سمندریان»، تاکید کرد: تئاتر ایران مدیون زحمات اوست.
از پنج تن سینمای ایران، تنها کشاورز و نصیریان در قید حیات هستند و عزت‌الله انتظامی، جمشید مشایخی و داود رشیدی دار فانی را وداع گفته‌اند.
سید مجتبی حسینی معاون امور هنری وزیر، سیدحسین سیدزاده مدیر عامل صندوق اعتباری هنر و مهدی محمدی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیر هیأت رسیدگی به امور مراکز فرهنگی کشور و سید مهدی طباطبایی مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این دیدار حضور داشتند.
14
کد مطلب: 161146