هنرمندان پرسپولیسی در ورزشگاه آزادی/عکس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۹
 
کامبیز دیرباز با انتشار این عکس نوشت:
_پرسپولیس به حق مسلم خود نرسید چرا که پنالتی محرز دقیقه 93 و یک خطای پنالتی در نیمه اول گرفته نشد. هیچ کس هم جز برانکو در این باره حرفی نزده، کارشناسی هم مصاحبه نکرده اما حالا شما مقایسه کنید درباره برخی بازی های دیگر این هفته . همه دسته جمعی مصاحبه می کنند و هر چه هم دل شان می خواهد می گویند. در چنین شرایطی برخی خودی ها هم از فرط ناراحتی چون پرسپولیس چند هفته است نبرده شروع می کنند نقد و کامنت زدن. خب خود برانکو گفته مشکل این هفته های ما این است که فرصت ها را گل نمی کنیم. پس چرا برخی خودی ها و غریبه ها پنالتی های گرفته نشده پرسپولیس را نمی بینند اما گل نزدن و نبردن ها را خوب می بینند و این همه انتقاد می کنند .
چهره ها/ پرسپولیسی ها در ورزشگاه آزادی
 
_ هوشیار باش هوادار. تیمت برای هت تریک قهرمانی دهها دشمن قسم خورده دارد. فقط و فقط حمایت کن تا قهرمانی.
_کشتند خودشان را تا پرسپولیس را از صدر پایین بیاورند.اتهام زدند، کارشکنی کردند، اشتباه داوری به نفع یک رقیب به حد اعلاء رسید و به ضرر پرسپولیس مکرر تکرار شد. برخی نمایندگان مجلس هم وارد گود شدند و برای برخی رقبای ما سنگ تمام گذاشتند اما تیم خسته ارتش سرخ، محبوب ترین تیم آسیا دست روی زانوهایش گذاشت و به لطف خدا، با حمایت هواداران ، درایت برانکو و همت و غیرت سرخ ها خسته اما با قلبی پر از عشق به هوادارش هنوز آن بالاست. ما خدا را داریم. پرچم بالاست.
آقای نصیرزاده، نمی خواهم جواب تان را بدهم. آنچه که عیان است چه حاجت به بیان نیست. خوب می دانید جز پدیده و آقا یحیی که دمشون خیلی گرم همه تیم های بالای جدول و برخی میان جدولی ها جنگیدند تا پرسپولیس قهرمان نشود اما شاهنامه آخرش خوش است.

البته شما هم غریبه نیستند چون.... یادش بخیر آن روزها که مشاور داوری و حقوقی افتخاری یا رسمی استقلال و فصلی دیگر پرسپولیس و چندین تیم لیگ برتری دیگر بودید و الان هم برای یک تیم مدیر عاملی می کنید و در تیمی دیگر به هنگام تنظیم قرارداد رویت می شوید. خیلی حرص نخورید، براتون خوب نیست
14
کد مطلب: 158945