انهدام باند کلاهبرداری ۹۰ میلیاردی در گنبدکاووس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۸
 
فرمانده انتظامی استان از دستگیری 3 متهم و اعتراف آنان به 90 میلیارد ریال کلاهبرداری در شهرستان "گنبدکاووس" خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس: سردار علی اکبر جاویدان با اعلام این خبر گفت: ماموران انتظامی گنبدکاووس پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی و تخصصی موفق به شناسایی اعضاء یک باند کلاهبرداری با نام " باکلاس ها " شدند.
فرمانده انتظامی گلستان تصریح کرد: متهمان با راه اندازی یک بنگاه معاملاتی، از طریق ایجاد اعتماد و وسوسه کردن مال باختگان با پیشنهاد رقم های غیر واقعی، طعمه های خود را فریب داده و خودروها و املاک لوکس آنان را با ارائه چک های بی محل و استفاده از هویت جعلی خریداری می کردند.
این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: پس از هماهنگی با مقام قضائی و در یک عملیات غافلگیرانه 3 نفر از اعضاء اصلی این باند حرفه ای دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.
سردار جاویدان خاطرنشان کرد: متهمان در تحقیقات اولیه و پس از ارائه مستندات غیرقابل انکار پلیس، به 6 فقره کلاهبرداری به ارزش 90 میلیارد ریال از طریق خرید و فروش ملک و خودرو در سطح شهرستان گنبدکاووس اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی، تصریح کرد: شهروندان مراقب اینگونه افراد سودجو باشند و ضمن توجه به توصیه ها و هشدارهای انتظامی، در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند.
14
کد مطلب: 154411