زوج خط حمله کی‌روش؛ هماهنگ مثل دایی و خداداد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۵
 
 
طارمی و آزمون
 
زوج طارمی - سردار یاد تیم ملی پر از خاطره ۹۸ ایران را زنده می کنند.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرورزشی، زوج طارمی- سردار یاد تیم ملی پر از خاطره ۹۸ ایران را زنده می کنند. اوج خاطره تیم ملی ۹۸، گل خداد عزیزی روی پاس گل علی دایی است. عابدزاده بازی را به گردش در می آورد، دایی با استفاده از توانایی سرزنی، موقعیت خوبی را برای زوج هجومی خودش یعنی خداداد عزیزی فراهم می کند و خداداد آن گل تاریخی را وارد دروازه استرالیا می کند. حالا امروز در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹، طارمی و آزمون در خط آتش تیم ملی کنار هم بازی می کنند.
سردار آزمون پیش از این در خصوص زوج هجومی خود، مهدی طارمی گفته بود: "من کنار مهدی خیلی راحتم. او در حین بازی با بازیکن کناریش صحبت می کند و خواسته هایش را هماهنگ می کند."
 
مهدی طارمی هم همواره نشان داده رابطه خوبی با آزمون داشته و در بازیهای اخیر خود نشان داده که هماهنگی او با سردار آزمون می تواند آهنگ هجومی تیم را افزایش دهد. مهدی طارمی در بازی اول مقابل یمن ۲ گل به ثمر رساند و شانس هتریک هم داشت و آزمون با یک گل از زمین مسابقه خارج شد.
در بازی دوم برابر ویتنام هر چند زننده هر دو گل سردار آزمون بود اما در صحنه گل اول طارمی کمی عقب تر آماده بود تا توپ را وارد دروازه کند این یعنی اینکه این دو به خوبی از نحوه حرکتی و قرارگیری در صحنه ها خطرناک شناخت متقابلی دارند و با تقسیم کاری که انجام می دهند شانس گلزنی تیم ملی را افزایش می دهند. هر چند طارمی درباره کاهش گل زده تیم ملی نسبت به بازی یمن گفت: " یمن یک مقدار بازتر بازی می کرد."
14
کد مطلب: 151897