آخرین وضعیت کامران تفتی پس از عارضه قلبی در «رالی ایرانی»
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۲
 
کامران تفتی
 
کامران تفتی
 
کارگردان مجموعه «رالی ایرانی۲» درباره اتفاقی که برای کامران تفتی سر صحنه این فیلم مسابقه افتاد توضیح داد.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری مهر؛ آرش معیریان کارگردان مجموعه «رالی ایرانی۲» درباره اتفاقی که چندی پیش برای کامران تفتی حین ضبط این مسابقه رخ داد، گفت: این فیلم- مسابقه در شمال کشور شروع شد و تا رسیدن به جنوب کشور نیمی از گروه‌ها حذف شدند و سه گروه از جمله گروه آقایان کامران تفتی و کامبیز دیرباز در صبح روزی که ادامه مسابقه در قشم برگزار می‌شد باید مرحله سختی را پشت سر می‌گذاشتند که نیاز به سرعت و آمادگی و ورزیدگی بدنی داشت.
وی افزود: کامران تفتی با وجود برخورداری از این ویژگی‌ها، در مرحله‌ای از مسابقه به دلیل سرعت زیاد برای رساندن خود دچار عارضه قلبی شد.
معیریان توضیح داد: هم گروهی او کامبیز دیرباز بلافاصله مسابقه را رها کرد و او را همراه مدیرتولید پروژه به بیمارستان رساند.
وی با اشاره به روند تولید این مسابقه گفت: با توجه به اینکه هر کدام از گروه‌ها در جاهای دیگر در حال پیشروی بودند و تیم تولید و تدارکات هم در سراسر جزیره پخش بودند، دیرباز به کمک یکی از گروه های اورژانس تفتی را به بیمارستان منتقل کرد.
کارگردان «رالی ایرانی» در پایان یادآور شد: ما رقابت را متوقف کردیم تا نتیجه شرایط کامران مشخص شود اما خوشبختانه پس از گذشت حدود هشت ساعت خطر رفع و کامران تفتی به هتل منتقل شد. به تازگی نیز با او ملاقات حضوری داشتم و خدا را شکر وضعیت جسمانی او بسیار خوب و آماده شروع کارهای جدید بود.
14
کد مطلب: 148751