سلطانی فر در دیدار با شیخ سلمان:
نبض فوتبال آسیا در ایران می‎تپد/ ایران باید میزبان عربستان باشد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳
 
 
 
وزیر ورزش در دیدار با رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا با بیان اینکه نبض فوتبال آسیا در ایران می‎تپد، تاکید کرد که تیم‎های ایرانی باید در ایران میزبان تیم‎های عربستانی باشند.
به گزارش ستاره ها و به نقل از مهر؛ مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان امروز شنبه در محل وزارت ورزش با شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار و گفتگو کرد. 
در جریان این دیدار سلطانی فر خطاب به رئیس AFC گفت: از شما رسما دعوت می کنم در سفر بعدی از جاذبه های فرهنگی و مذهبی ایران بیشتر دیدن کنید. 
وی ادامه داد: معتقدم نبض فوتبال آسیا در ایران می تپد و لازم است از همکاری های شما برای رشد و توسعه فوتبال آسیا تشکر کنم. خصوصا تلاش های شما برای استاندارد سازی باشگاهها در فوتبال آسیا بسیار اثر گذار است. 
وزیر ورزش تصریح کرد: برای آماده سازی استادیوم آزادی بهترین و بیشترین تلاش را داشتیم و خوشبختانه امروز در یک وضعیت مناسب میزبان فینال لیگ قهرمانان آسیا هستیم. 
سلطانی فر از شیخ سلمان خواست حمایت خود از باشگاههای ایران را ادامه دهد و تاکید کرد: حق تیم های ایرانی است که در ایران میزبان تیم های عربستانی باشند. از کنفدراسیون فوتبال آسیا و شما انتظار داریم که ورزش از مسایل سیاسی جدا باشد. ما ورزش و بخصوص فوتبال را پیوند دهنده ملتها می دانیم و معتقدیم پیام آور صلح و دوستی ملتهاست. 
وی با اشاره به ثبات مدیریت در کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: ما از برنامه ها و قدم های موثر شما حمایت کرده  و این موضوع را جدی دنبال می کنیم. 
وزیر ورزش با بیان اینکه فوتبال ایران علاوه بر حضور موفق در جام جهانی در تمام رده ها بسیار موفق بوده است و خوشحالم که مورد توجه و حمایت کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار دارد،  شیخ سلمان را یک مدیر فعال و موفق دانست و گفت: احساسات متقابل برادرانه بین ما بر قرار است و ان‌شاالله در آینده ای نزدیک دیدارهای ما ادامه خواهد یافت. 
وی ادامه داد: ظرفیت های فوتبال ایران در کنار کنفدراسیون فوتبال آسیا موجب موفقیت بیشتر فوتبال آسیا خواهد شد. 
وزیر ورزش و جوانان گفت: از رهبر معظم انقلاب تا دکتر روحانی ریاست جمهور و ریاست مجلس و نمایندگان مردم در مجلس و اعضای دولت و طرفداران پر شمار فوتبال ایران همه حامی فوتبال هستند و نسبت به مسایل آن توجه زیاد دارند. 
12
کد مطلب: 146091