قیمت واقعی انتقال «نیمار» به پاری‎سن ژرمن مشخص شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۰
 
 
 
طبق اعلام یک وب سایت قیمت اصلی انتقال نیمار از بارسلونا به پاریس حتی از ۲۲۲ میلیون یورو که در گزارشات گفته شده بود هم بیشتر است.
به گزارش ستاره ها و به نقل از مهر، بعد از مدت‌های طولانی هنوز هم اخباری مربوط به انتقال نیمار از تیم فوتبال بارسلونا به پاری‌سن ژرمن منتشر می‌شود. روز جمعه اما جزئیاتی از این انتقال منتشر شد. این ستاره برزیلی گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال شده است، اما گفته می‌شود حتی بیشتر از چیزی که در گزارش‌ها اعلام شده برای تیم فرانسوی هزینه داشته است.
تابستان گذشته در روز سوم آگوست پاری‌سن ژرمن اعلام کرد مهاجم بارسلونا را به خدمت گرفته است. این تیم رقم فسخ قرارداد نیمار به مبلغ ۲۲۲ میلیون یورو را پرداخت. اما وب سایت فوتبالی فوتبال لیکس مدعی شده این ترانسفر بیش از این هم هزینه داشته است.
تیم فرانسوی مبلغ ۱۰.۷ میلیون یورو هم به دو نفر از مدیر برنامه‌های نیمار کمیسیون داده است. یکی از آن‌ها پدر نیمار و دیگری پینی زهاوی بوده است. همچنین ۸.۷ میلیون یورو دیگر هم به عنوان مشارکت همبستگی پرداخت شده است.
طبق ادعای این وب سایت کل مبلغی که پاری‌سن ژرمن برای نیمار پرداخته و گفته می‌شد این رقم ۲۲۲ میلیون یورو است، در واقع ۲۵۲ میلیون یورو بوده است.  
12
کد مطلب: 146089