روزبه چشمی:
در تمام خطوط تیم ملی رقابت وجود دارد/ نیاز به بازی تدارکاتی داریم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۵
 
 
روزبه چشمی
 
مدافع تیم ملی فوتبال ایران برگزاری پرتعداد دیدارهای تدارکاتی را نیاز این تیم دانست.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری مهر، روزبه چشمی در حاشیه تمرین عصر امروز چهارشنبه تیم ملی فوتبال ایران ضمن بیان این مطلب افزود: اردوی خوبی را شروع کرده ایم و امیدوارم همین روند ادامه داشته باشد.
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: متاسفانه در همین اردو یکی از روزهای فیفا را از دست می دهیم. ما هر چقدر بازی دوستانه بیشتری داشته باشیم به نفعمان است.
وی درباره رقابت بین بازیکنان خط دفاعی تصریح کرد: فکر می کند رقابت در تمام خطوط وجود دارد. رقابت بین بازیکنان کار را برایمان سخت می کند. این اتفاق انگیزه را هم بیشتر می کند. اول موفقیت تیم ملی و قهرمانی در جام ملت ها و سپس بازی کردنمان اهمیت دارد.
چشمی درباره تفاوت آماده سازی حریفان ایران در مرحله گروهی جام ملت های آسیا با اردوی تیم ملی خاطر نشان کرد: شما خودتان تفاوت را می بینید که عراق چه اردوهایی دارد و ما چگونه هستیم. به هر حال فدراسیون تلاش خود را می کند. به هر حال برای ما سخت است بازی های تدارکاتی را به راحتی برگزار کنیم. امیدوارم تیم های بیشتری را به عنوان بازی دوستانه داشته باشیم. ما دومین فیفا دی را از دست دادیم.
چشمی در پایان حاطرنشان کرد: بهتر است حداقل بازی های تدارکاتی داشته باشیم و فیفادی را از دست ندهیم. این موضوع می تواند به روند آماده سازی تیم ملی کمک کند.
14
کد مطلب: 143727