یکی از بهترین‌هایمان را از دست دادیم
«بهرام شفیع» از موفقیت گزارشگران نسل‌ جدید همیشه خوشحال بود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۱
 
اسکندر کوتی
 
اسکندر کوتی
 
اسکندر کوتی گزارشگر قدیمی فوتبال گفت: بهرام شفیع همیشه می‌گفت که اجازه دهید نسل جدید هم بیایند و موفقیت کسب کنند، ما از موفقیت‌های آنها خوشحال می‌شویم.
به گزارش ستاره ها به نقل از فارس؛ «اسکندر کوتی» گزارشگر قدیمی فوتبال و بازیگر تلویزیون درباره درگذشت بهرام شفیع گزارشگر ورزشی گفت: ما یکی از بهترین‌هایمان را از دست دادیم و متاسفانه آنقدر شوک عجیب و ضایعه بزرگی است که از شب گذشته تا امروز نخوابیده‌ام و همچنان متاثرم.
کوتی درباره ویژگی‌ اخلاقی مرحوم شفیع که با وجود استاد بودن، اما همچنان نسل امروز گزارشگری را حمایت می‌کرد، گفت: بهرام شفیع همیشه علاقه‌مندان به گزارشگری را تشویق می‌کرد و برخی مواقع که من و همکاران از او می‌خواستیم در مقابله با برخی از نسل‌های جدید گزارشگری واکنشی داشته باشد، در کمال تعجب می‌گفت: بالاخره اینها هم باید بیایند و جای ما را بگیرند. این سیکل در حال چرخش است و نسل‌های جدید می‌آیند و می‌روند. اجازه دهید نسل جدید هم بیایند و موفقیت کسب کنند، چراکه ما از موفقیت‌های آنها خوشحال می‌شویم.
وی ادامه داد: بهرام شفیع در اجرا و گزارشگری استاد بود و فردی بود که همیشه از تعابیر همه فهم، در ادبیاتش استفاده می‌کرد و از ادبیات غنی برخوردار بود.
کوتی در ادامه با اشاره به ویژگی‌های منحصر به فرد مرحوم شفیع بیان داشت: مرحوم شفیع اخلاق بسیار خوبی داشت، فوق العاده فروتن و متواضع بود و حتی در مقابل افرادی که تازه کار بودند نیز فروتنی مثال زدنی داشت. او در کنار اینکه استاد بود و به علاقه‌مندان این حیطه فن گزارشگری یاد می‌داد،  در آموزش اخلاق هم به دیگران به خوبی عمل می‌کرد. او در کارش و مواجهه با مردم بسیار با صداقت رفتار می‌کرد و اینها از ویژگی‌های منحصر به فرد بهرام است. 
این گزارشگر قدیمی فوتبال در ادامه گفت: به هر حال تحمل این فقدان برای من بسیار سخت است و قطعا برای سایر همکارانمان هم همینطور است و واقعا متاثریم و نمی‌دانیم چه بگوییم. ما اصلا انتظار این را نداشتیم که بهرام الان از بین ما بره. او سالم بود و تا همین هفته پیش برنامه اجرا کرد، اگرچه باید خیلی بیشتر از اینها درباره او حرف زد، اما شرایطم الان خوب نیست و بسیار متاثرم و نمی‌توانم بیشتر از این صحبت کنم. 
بهرام شفیع مجری و تهیه کننده برنامه «ورزش و مردم» سه شنبه ۱۷ مهرماه در سن ۶۲ سالگی به دلیل ایست قلبی دار فانی را وداع گفت.
14
کد مطلب: 143697