صالحی امیری عنوان کرد:
لالوویچ قول داد مانع بروز مشکلات حاشیه‎ای برای کشتی ایران شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۲
 
لالوویچ
 
لالوویچ
 
به گفته رئیس کمیته ملی المپیک، رئیس اتحادیه جهانی کشتی قول داده از بروز هرگونه مشکل که باعث ایجاد حاشیه برای کشتی ایران می‎شود، جلوگیری خواهد کرد.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری مهر، سید رضا صالحی امیری در خصوص دیدار اخیرش با لالوویچ، رئیس اتحادیه جهانی کشتی که در محل اقامت هیات ایرانی در لوزان برگزار شد، گفت: نشست مثبت و تاثیر گذار بود. لالوویچ در این دیدار ضمن اعلام رضایت از همکاری نزدیک فدراسیون کشتی ایران با اتحادیه جهانی، کشتی ایران را یکی از ارکان اصلی این رشته در دنیا معرفی کرد.
وی ادامه داد: در این دیدار که دیداری کاملا صمیمانه بود به خدمات ارزشمند رسول خادم ریاست فدراسیون کشتی ایران و همچنین ظرفیت این رشته در کشور و طرفداران میلیونی آن اشاره و برخی محدودیت ها را نیز مطرح نمودیم. وی به شرایط کشتی ایران کاملا اشراف دارد و حتی می‌توان گفت که او خود از علاقمندان کشتی ایران و همچنین کشتی ایرانی است.
صالحی امیری تاکید کرد: واقعیت این است که خود لالوویچ هم بر پتانسیل و زمینه‌های مثبت موجود در کشتی ایران از استعدادهای نوجوان و پرشمار گرفته تا تماشاگران و علاقمندان میلیونی اشراف و شناخت کامل دارد. ضمن اینکه او در این نشست قول داد از بروز هر گونه مشکلی که باعث ایجاد حاشیه برای این رشته در ایران می‌شود، جلوگیری کند. امیدواریم با ایجاد تعاملات هر چه بیشتر از این رشته ملی، بومی و ورزش اول کشورمان حمایت و حراست نماییم.
صالحی امیری یادآور شد: از لالویچ برای حضور در ایران دعوت کردیم. امیدواریم این اتفاق با پیگیری فدراسیون کشتی هر چه سریعتر بوقوع بپیوندد تا با یک برنامه ریزی صحیح و اصولی بتوانیم ظرفیت‌های موجود را کاملا واضح و دقیق به ایشان نشان داده و روابط خوب این مجموعه با ورزش ایران را عمق ببخشیم.
14
کد مطلب: 141531