دام سياه راننده تاكسي اينترنتي براي يكي از مسافران
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۸
 
راننده خودروي تاكسي اينترنتي كه پس از آشنايي با زن مسافر با تهديد انتشار عكس‌هاي خصوصي‌اش او را در دام سياه خود اسير كرده‌بود بازداشت شد.
به گزارش ستاره ها به نقل از جوان ،، چندي قبل زن جواني به اداره پليس رفت و از راننده تاكسي اينترنتي به اتهام آزار و اذيت و تهيه فيلم سياه شكايت كرد. شاكي در توضيح ماجرا گفت: خانه‌ام در يكي از خيابان‌هاي شرقي تهران است و خانه دار هستم. مدتي است براي رفتن به بازار و خانه بستگان از تاكسي اينترنتي معروف استفاده مي‌كنم. در اين مدت دوبار به صورت اتفاقي راننده جواني به نام وحيد به سراغم آمد و مرا به خانه بستگانم برد كه همين موضوع باعث شد با وحيد كه دو سال از من بزرگتر بود آشنا شوم. آخرين بار يك‌ماه قبل بود كه به صورت اتفاقي او مرا به مقصد رساند كه شماره تلفن همراهش را به من داد و من هم شماره‌ام را به او دادم و قرار شد هر وقت نياز به تاكسي داشته باشم با او تماس بگيرم تا به دنبال من بيايد و مرا به مقصد برساند. بعد از آن بود كه ارتباط تلفني ما آغاز شد و من هر چند روز يكبار با او تماس مي‌گرفتم و او هم با خودرواش مرا به بازار يا خانه بستگان مي‌رساند و پس از پايان كارم دوباره مرا به خانه‌ام بر مي‌گرداند و پول كمي هم از من مي‌گرفت. او با چرب‌زباني اعتماد مرا جلب كرد تا جايي كه من از مشکلات زندگي‌ام با او درد دل مي‌كردم.

وي ادامه داد: مدتي قبل سوار خودرواش بودم و قرار بود به خانه مادرم بروم كه در ميانه راه از او خواستم توقف كند تا آب آشاميدني بخرم. من كيف و موبايلم را داخل خودرواش گذاشتم و به مغازه رفتم كه بعداً فهميدم در نبود من عكس‌هاي خصوصي‌ام را به گوشي خودش منتقل كرده است. چون يك روز بعد از آن با من تماس گرفت و گفت تعدادي از عكس‌هاي خصوصي مرا در اختيار دارد و تهديد كرد چنانچه به خواسته او عمل نكنم عكس‌هاي مرا در شبكه‌هاي اجتماعي منتشر و زندگي مرا سياه مي‌كند. در حالي كه از آشنايي و اعتماد به راننده جوان به شدت پشيمان شده بودم با التماس و گريه از او خواستم عكس‌هاي مرا پاك كند اما فايده‌اي نداشت و مرد جوان هميشه خواسته‌اش را مطرح مي‌كرد. وقتي ديد من تسليم او نمي‌شوم پيشنهاد داد به خانه‌اش بروم تا آنجا عكس‌های مرا از گوشي‌اش روبه‌روی خودم پاك كند. آنقدر ترسيده بودم كه اصلاً فكرم به جايي نمي‌رسيد و احساس مي‌كردم با اين اشتباه زندگي‌ام خراب مي‌شود به همين دليل قبول كردم و به خانه‌اش رفتم كه آنجا در دام سياه او گرفتار شدم و تصميم گرفتم از او شكايت كنم.

با طرح اين شكايت پرونده به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسراي امور جنايي در اختيار تيمي از كارآگاهان پليس‌آگاهي قرار گرفت. مأموران در نخستين گام وحيد را بازداشت كردند. وي ابتدا منكر جرم خود شد اما وقتي عكس‌هاي زن جوان در گوشي‌اش كشف شد به نقشه سياه خود اعتراف كرد.
وي گفت: من با چرب‌زباني زن جوان را فريب دادم و به خانه‌ام كشاندم و فيلم‌سياه تهيه كردم و قصد داشتم با تهديد انتشار فيلم در شبكه‌هاي اجتماعي از او سوءاستفاده كنم كه از من شكايت كرد.
تحقيقات از متهم ادامه دارد.

 
14
کد مطلب: 141518