بدون محصولات داروخانه‌ای زیبا باشید
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۲
 
در نهایت، تغییرات را بپذیرید. گاهی با رشد و بالا رفتن سن، بعضی از ویژگی‌های ظاهری تغییر می‌کنند. مثلاً موهای فر، صاف می‌شوند یا رنگ پوست تیره می‌شود. اینها تغییرات طبیعی بدن شما هستند و معمولاً اختلالی ایجاد نمی‌کنند، سعی نکنید با کرم یا لوسیون و حتی عمل جراحی، رنگ پوستتان را تغییر بدهید.
به گزارش ستاره ها به نقل از ایران بانو، داشتن پوست و مویی بدون نقص، خودش یک کار تمام وقت حساب می‌شود و در دنیای شلوغ امروز برای خیلی از خانم‌ها، مخصوصاً اگر شاغل باشند یک چالش بزرگ است. گذشته از وقت بسیار زیاد مورد نیاز برای این کار، هزینه‌های نگهداری از پوست و موها هم گاهی سر به فلک می‌کشند. خریدن سه یا چهار کرم زیبایی ممکن است به قیمت یک ماه حقوق شما تمام شود. خوشبختانه تمام راه‌های صنعتی و داروخانه‌ای زیبایی، جایگزین دارند:
بدون محصولات داروخانه‌ای زیبا باشید
به‌جای خریدن کرم‌ها و لوسیون‌های مرطوب‌‌کننده بدن، زمان حمام را کوتاه کنید. هیچ چیز بدتر از پوستی خشک و حساس نیست. حمام داغ و طولانی بویژه در زمستان می‎‌تواند خیلی لذت‌بخش باشد، اما همین لذت بی‌خطر، روغن طبیعی پوست شما را می‌گیرد و باعث خشک شدن آن می‌شود. با آب ولرم و نهایتاً به مدت 10 دقیقه دوش بگیرید.

به جای شوینده ضد آکنه، تغذیه را اصلاح کنید. مواد غذایی چرب، فست‌ فودها و غذاهای پرادویه یکی از عوامل ایجاد جوش، بویژه در صورت هستند، پس دفعه بعد که در آینه نگاه کردید و از میزان جوش‌های روی صورتتان عصبی شدید؛ به جای داروخانه به میوه‌فروشی بروید. جوانه‌های تازه، لیمو و سیب از نجات دهنده‌های پوست هستند.

به‌جای ماسک نرم‌کننده، شست‌و‌شو را کم کنید. حتی برای پوست‌های خیلی چرب، دو بار شست‌و‌شوی روزانه کافی است. شست‌و‌شوی روزانه را به حداقل برسانید تا رطوبت و چربی طبیعی پوستتان از دست نرود. اگر پوست چربی دارید فقط با آب صورتتان را بشویید.
14
کد مطلب: 141502