سرمربی الدحیل قطر:
از تماشاگران پرسپولیس نمی‌ترسیم/ هجومی بازی می‌کنیم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۵
 
نبیل معلول
 
نبیل معلول
 
سرمربی تیم فوتبال الدحیل قطر با بیان اینکه این تیم هیچ نقشه‌ای برای بازی دفاعی ندارد، گفت: از تماشاگران پرسپولیس ترسی نداریم.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری مهر، نبیل معلول در نشست خبری پیش از بازی فردا دوشنبه پرسپولیس مقابل الدحیل قطر در ورزشگاه آزادی، در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس فدراسیون فوتبال گفت: می دانیم بازی خیلی بزرگ و سختی مقابل پرسپولیس داریم. الدحیل امسال استارت خیلی خوبی داشت. ما منتظر جزئیات در این بازی هستیم.
سرمربی الدحیل درباره حضور پرتعداد هواداران پرسپولیس و میزان شناخت خود از سبک بازی پرسپولیس تصریح کرد: شک نداریم که بازی بزرگی برای پرسپولیس خواهد بود. اما ما هم کاملا برای رویارویی با این تیم آماده هستیم. از چیزی نمی ترسیم. بازیکنانم تجربه کافی برای این بازی را دارند.
معلول در در پاسخ به سوال خبرنگار قطری درباره تاکتیک احتمالی الدحیل برای بازی با پرسپولیس افزود: تجربه من می گوید تماشاگر بازی نمی کند و بازیکن است که تکلیف نتیجه را مشخص می کند. ما آماده این بازی هستیم. کسی درباره تماشاگر صحبت نمی کند و نتیجه بازی، حرف آخر را می زند.
وی درباره بازگشت کریم بوضیاف به ترکیب الدحیل تاکید کرد: او بازیکن خیلی مهمی برای ما است. البته او شش هفته نبوده است. اما بقیه بازیکنان نظیر هادی هستند. پرسپولیس هم محروم دارد و بازیکن عراقی اش مصدوم است! نمی دانم آنها با چه سیستمی بازی خواهندکرد.
معلول ادامه داد: فلسفه ما بازی هجومی است. می آییم تا جنگنده بازی کنیم. ما هیچ نقشه دفاعی نداریم. پرسپولیس هم چند بازیکن قدرتی دارد که وظیفه داریم آنها را به خوبی مهار کنیم.
وی درباره اینکه آیا در صورت عدم صعود به مرحله بعدی نگران آینده شغلی اش در تیم الدحیل نیست؟ گفت: بازی سختی خواهد بود. هر دو تیم از لحاظ تکنیکی و بدنی شرایط خوبی دارند. نمی دانم آینده چه خواهد شد. اما برای ما و تاریخ باشگاهمان خیلی مهم است که صعود کنیم.
سرمربی الدحیل قطر در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه تساوی برای تیمش پس از کسب ۹  پیروزی متوالی هم ممکن است برایشان گران تمام شود تصریح کرد: ما چنین فشاری را حس نمی کنیم.  در یک سال و نیم اخیر یک بار اینجا مساوی کردیم و آنها هم یک بار برده اند. بازی قدرتی نزدیکی داریم اما آمده ایم که پیروز شویم. حس نمی کنیم فشاری روی تیم باشد.
معلول در ادامه درباره اینکه چه راهکاری برای گل زدن به پرسپولیس در جریان بازی دارد؟ اظهار کرد: آمده ایم خودمان را نشان دهیم که بیهوده به یک چهارم نرسیده ایم. سعی می کنیم مثل بازی رفت در جریان بازی به آنها گل بزنیم. پرسپولیس خط دفاعی خیلی خوبی دارد و می تواند به خوبی تیمش را هدایت کند. اما تیم الدحیل هم مهاجمان خیلی خوبی دارد که به درد خواهند خورد.
وی در پایان درباره بازی تیمش مقابل چشمان حداقل ۸۰ هزار طرفدار پرسپولیس خاطرنشان کرد: تجربه بالایی داریم. می دانیم کار سختی است ولی می خواهیم ببریم و برایمان فرقی نمی کند هوادار باشد یا نه. می آییم بازی خودمان را انجام دهیم.
14
کد مطلب: 141471