چمن نقش جهان بهتر شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۸
 
روز گذشته تیم فوتبال سپاهان پس از یک ماه و انجام یک بازی در فولادشهر، به ورزشگاه نقش جهان بازگشت.
به گزارش ستاره ها به نقل از ورزش سه: شرایط نامساعد چمن ورزشگاه نقش جهان سبب شده بود تا امیرقلعه نویی درخواست انجام بازی بیرون از خانه را داشته باشد تا به وضعیت چمن رسیدگی شود.
سپاهان در دو بازی برابر صنعت نفت آبادان و پیکان در نقش جهان بازی کرد ولی کیفیت چمن این ورزشگاه که در طول بازی کنده می شد و بازیکنان روی آن سر می خوردند، سبب شد تا طلایی پوشان در دیدار خانگی بعدی خود که در هفته پنجم مقابل تراکتورسازی بود، در فولادشهر به میدان بروند.
عدم انجام بازی در نقش جهان که بیشتر از یک ماه طول کشید، روز گذشته با بازی سپاهان مقابل شهرداری ماهشهر به پایان رسید. تصاویر ثبت شده نشان می داد اگرچه طی یک ماه گذشته برای بهبود وضعیت چمن تلاش شده ولی همچنان نارضایتی‌ها از بین نرفته است. باز هم در طول بازی شاهد کنده شدن چمن ورزشگاه بودیم و ایرادها هنوز رفع نشده است.
نقش جهان در هفته های ابتدایی لیگ شانزدهم افتتاح شد ولی همچنان نواقص بزرگی برای تبدیل شدن به یک ورزشگاه مدرن دارد. چمن این ورزشگاه سال گذشته هم در فصل تابستان شرایط خوبی نداشت ولی در فصل زمستان بازیکنان از کیفیت چمن رضایت داشتند؛ با این حال مسئولان باشگاه فولاد مبارکه که 48 میلیارد تومان برای افتتاح نقش جهان هزینه کرده اند و تا 20 سال مالکیت آن را در اختیار دارند، باید برای فصل آینده از همین حالا به فکر راه حل باشند.
چمن نقش جهان بهتر شد
چمن نقش جهان بهتر شد
چمن نقش جهان بهتر شد
چمن نقش جهان بهتر شد
14
کد مطلب: 141391