پوگبا: چیزهایی است که اگر بگویم جریمه خواهم شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۳
 
پوگبا
 
پوگبا
 
صحبت‌های مبهم پل پوگبا بعد از ماندن در منچستریونایتد هم‌چنان ادامه دارد.
به‌ گزارش ستاره ها به نقل از ‌ایسنا، بعد از این که گفته شد پل پوگبا در فصل نقل‌ و انتقالات تابستانی راهی بارسلونا می‌شود، هر روز اخبار زیادی پیرامون این بازیکن شنیده شد اما در نهایت او تصمیم گرفت تا در منچستریونایتد بماند و اتفاقا اولین گل فصل تیمش را نیز در لیگ برتر به ثمر رساند.
به نقل از  ساکرنت، پل پوگبا درباره شرایط خود در این تیم، گفت‌: چیزهایی وجود دارد که می‌توان گفت‌ و چیزهایی است که نمی‌توانم آن‌ها را بازگو کنم چون اگر بگویم جریمه خواهم شد. بازیکن وقتی می‌تواند عملکرد خودش را نشان دهد که خوشحال باشد. من در حال‌ حاضر از حضور در منچستریونایتد خوشحال هستم و تلاش می‌کنم از فوتبال لذت ببرم و تمام توانم را در زمین می‌گذارم. در فوتبال شما باید شرایط ذهنی خوبی داشته باشید و به شما اعتماد شود تا سطح بازی‌تان را بالا ببرید.
به‌ گزارش ‌ایسنا، منچستریونایتد در نخستین بازی خود در لیگ برتر فوتبال انگلیس موفق شد لسترسیتی را دو بر یک شکست دهد. حالا شاگردان ژوزه مورینیو خودشان را برای بازی با برایتون آماده می‌کنند که علیرضا جهانبخش را در ترکیب خود دارد. این دیدار یک‌شنبه هفته‌ آینده برگزار خواهد شد.
14
کد مطلب: 138122