کم کردن وزن برای ستاره ها
۱۳ کاهش وزن حیرت‎انگیز در ستاره‌های هالیوود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۲
 
 
ادل
 
ممکن است فکر کنید کم کردن وزن برای ستاره ها و ثروتمندان کار آسانی باشد چرا که آنها می‌ توانند به ‌راحتی مربی حرفه ‌ای و متخصص تغذیه اختصاصی استخدام کنند. ولی در حقیقت کم کردن وزن برای هر کسی دشواری های خاص خود را دارد.
به گزارش ستاره ها به نقل از برترین ها: ممکن است فکر کنید کم کردن وزن برای ستاره ها و ثروتمندان کار آسانی باشد چرا که آنها می‌ توانند به ‌راحتی مربی حرفه ‌ای و متخصص تغذیه اختصاصی استخدام کنند. ولی در حقیقت کم کردن وزن برای هر کسی دشواری های خاص خود را دارد. در ادامه ستاره هایی را که به دلایل حرفه ‌ای یا شخصی کاهش وزن حیرت ‌انگیزی داشته اند را به شما معرفی می کنیم.
ادل
تغییر وزن ادل از سال 2008 به بعد برای طرفدارانش کاملا مشهود بود. اگر به عکس های قبل از آن سال او نگاهی بیاندازید، تفاوت را به خوبی احساس می کنید. البته او هیچگاه اعلام نکرد که چقدر کاهش وزن داشته اما دلیل آن را علاقه شخصی خودش می داند و می گوید که هیچ علاقه ای به دنبال کردن استانداردهای دیگران ندارد و تنها نظر شخصی خودش در مورد تناسب اندام مهم است. راز موفقیت این ستاره محبوب در کاهش وزن، حذف کامل قند از رژیم غذایی اش بود.
کاهش وزن حیرت‎انگیز ستاره‌های هالیوود
جوان شنون
جوان شنون که در شوهای تلویزیونی واقع نما مانند «Here Comes Honey Boo Boo» فعالیت دارد، طی چند سال اخیر، 136 کیلو از وزن اش را کاهش داد. البته او در سال 2015 مجبور به عمل جراحی معده شد و از آن پس سعی کرد که رژیم غذایی سالم و فعالیت بدنی منظمی را دنبال کند.
کاهش وزن حیرت‎انگیز ستاره‌های هالیوود
ربل ویلسون
ربل ویلسون کاهش وزن خود را از سال 2016 آغاز کرد. او در طی این سالها 14 کیلو از وزن اش را کاهش داد. او راز موفقیت اش را فعالیت فیزیکی می داند.
کاهش وزن حیرت‎انگیز ستاره‌های هالیوود
کلی آزبورن
از زمانی که کلی آزبورن در برنامه «Dancing With The Stars» شرکت کرد، یعنی از سال 2009 تاکنون، 32 کلیوگرم کاهش وزن داشته است. او خودش می گوید که شرکت در این برنامه باعث شد که با رژیم های غذایی سالم و فعالیت های بدنی که به کاهش وزن کمک می کند، بیشتر آشنا شود.
کاهش وزن حیرت‎انگیز ستاره‌های هالیوود
جردین اسپارکس
شرکت کننده برنامه «American Idol»، جردین اسپارکس، در سال 2012 ، 22 کیلوگرم وزن کم کرد. او اعتراف می کند از زمانی که تصمیم گرفت زندگی سالم تری داشته باشد، هر روز مقدار کالری مصرفی خود را محاسبه می کند، به پیاده روی می رود و به کمک یک مربی حرفه ای، ورزش می کند.
کاهش وزن حیرت‎انگیز ستاره‌های هالیوود
زک گالیفیاناکیس
زک گالیفیاناکیس، کمدین آمریکای و ستاره فیلم «Hangover»، اخیرا کاهش وزن زیادی داشته به طوری که چهره اش از این رو به آن رو شده است. او خودش در این باره می گوید: «موثرترین بخش رژیم غذایی من که موجب لاغری ام شد، کنار گذاشتن مشروبات الکلی بود.»
کاهش وزن حیرت‎انگیز ستاره‌های هالیوود
کلویی کارداشیان
کلویی کارداشیان همیشه از اندام اش ناراضی ست، که البته دلیل اصلی اش مقایسه خود با خواهرانش است. او همیشه در خانواده به جوجه اردک زشت شهرت داشت، اما از زمانی که از همسرش جدا شد تصمیم گرفت که به ظاهر خود اهمیت بیشتری دهد. او در نهایت توانست 18 کیلو از وزن اش را کاهش دهد و شوی اختصاصی خود «Revenge Body» با موضوع کاهش وزن را برای طرفدارانش و آنهایی که به دنبال روشی موثر برای کاهش وزن هستند، منتشر کند.
کاهش وزن حیرت‎انگیز ستاره‌های هالیوود
جان گودمن
زمانی که جان گودمن، بازیگر سینما و تئاتر ، به وزن 181 کیلوگرم رسید، تازه به فکر کاهش وزن اش افتاد. او از سال 2015 سعی کرد که وزن اش را کم کند و در این کار هم تا حدودی موفق شد. جان تلاش کرد که روی تمام غذاهایی که می خورد کنترل داشته باشد، به طوری که در نهایت توانست 46 کیلو از وزن اش را کاهش دهد.
کاهش وزن حیرت‎انگیز ستاره‌های هالیوود
جنیفر هادسون
از سال 2019 تاکنون، جنیفر هادسون 36 کیلو وزن کم کرده است. البته او به دلیل برنامه های فشرده خود، زمان ورزش کردن نداشت اما به جای آن روی تغذیه اش تمرکز کرد و به کمک یک رژیم غذایی سخت توانست به مقدار زیادی از وزن اش را بکاهد.
کاهش وزن حیرت‎انگیز ستاره‌های هالیوود
کریستینا آگیلرا
کریستینا آگیلرا در سال 2013 موفق به کاهش 23 کیلوگرم از وزنش شد. او برای مدتی برنامه هایش را کنار گذاشت و تنها روی ورزش و رژیم غذایی اش تمرکز کرد. او در این باره می گوید: «داشتن یک سبک زندگی سالم، نه تنها من را از نظر فیزیکی، بلکه از نظر ذهنی نیز متحول کرد.»
کاهش وزن حیرت‎انگیز ستاره‌های هالیوود
ملیسا مک‌کارتی
ملیسا مک‌کارتی هنوز هم به وزن دلخواهش نرسیده و همچنان در تلاش برای کم کردن آن است. او تا به اینجا موفق به کاهش 34 کیلوگرم از وزن اش شده است. او می گوید که علاوه بر دنبال کردن یک سبک زندگی سالم، هر شب ساعت 7:30 به تختواب می رود که گویا در کاهش وزن اش تاثیر زیادی داشته است.
کاهش وزن حیرت‎انگیز ستاره‌های هالیوود
جیمی کیمل
جیمی کیمل زمانی که وزن اش به 100 کیلوگرم رسید، به فکر کاهش وزن اش افتاد. از آن زمان به بعد او کالری تمام غذاها را قبل از مصرف محاسبه می کند. همین کار او منجر به کاهش 11 کیلو از وزنش شد.
کاهش وزن حیرت‎انگیز ستاره‌های هالیوود
فیفتی سنت
فیفتی سنت، رپر و بازیگر آمریکایی، برای بازی در نقش یک فوتبالیست مبتلا به سرطان، مجبور شد که تمام ماهیچه هایش را آب کند. او علاوه بر رژیم های غذایی سخت، از ورزش برای سرعت بخشیدن به کاهش وزن اش کمک گرفت.
کاهش وزن حیرت‎انگیز ستاره‌های هالیوود
14
کد مطلب: 137540