در انتخاب مربیان پایه باشگاه دخالتی نداشتم
پورموسوی: یک مربی بومی به کادر فولاد اضافه می شود
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۴
 
 
پورموسوی
 
سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان با بیان این که حرکت ما رو به جلو و نگاه مان به قهرمانی در لیگ برتر است، گفت: یک مربی بومی دیگر به کادرفنی اضافه خواهد شد و تاکنون نیز هر آن چه مدنظر بوده، از سوی باشگاه فراهم شده است و تنها یک بازیکن دیگر و مربی بومی نیاز داریم.
به گزارش ستاره ها؛ سیداکبر پورموسوی در گفت و گو با ایسنا – منطقه خوزستان، درخصوص شرایط آماده سازی این تیم پیش از آغاز فصل جدید لیگ برتر، اظهارکرد: در اردوی اول بیشتر به دنبال تمرینات هوازی و قدرتی بودیم و در اردوی دوم که در تهران برگزار شد، تلاش کردیم بی شتر به کارهای سرعتی و انجام بازی های تدارکاتی بپردازیم تا از نظر تاکتیکی و هماهنگی نیز به آن چه می خواهیم برسیم؛ در این اردوها شش بازی دوستانه انجام دادیم و فارغ از نتیجه به دنبال این بودیم تا ضمن این که بازیکنان را از فشار بدنسازی خارج می کنیم، نفرات مان به هماهنگی لازم برسند. خدا را شکر بازیکنانم در فشار تمرینات عملکرد خوبی داشتند. در این دو اردو که واقعا سخت هم بودند، مصدوم نداشتیم و از بازیکنانم که در تمرینات با تمام جود و با انگیزه بالا کار کردند، قدردانی می کنم.
جذب سه بازیکن خارجی پس از ممنوعیت در این بخش، موفقیت است

وی با قدردانی از مدیریت و هیات مدیره باشگاه برای اجازه جهت جذب سه بازیکن خارجی، گفت: به نظرم جذب این بازیکنان پس از یک سال ممنوعیت در جذب بازیکن خارجی، یک موفقیت است؛ پریرا سال های بسیاری است که در ایران بازی می کند و برای همه شناخته شده است. او چهار پنج پیشنهاد بسیار خوب داشت و ما چندین روز برای راضی کردن او وقت گذاشتیم و در نهایت هم فولادی شد. اخیرا هم دو بازیکن برزیلی دیگر جذب کرده ایم که از نظر بازی و سن و سال در شریط خوبی هستند. آن ها کارنامه خوبی دارند و در لیگ های معتبری هم بازی کرده اند که باتوجه به شرایط مالی باشگاه این دو برزیلی هم به جمع ما اضافه شدند و امیدوارم این بازیکنان امسال به ما کمک کنند.

 تنها جذب یک بازیکن دیگر باقی مانده است

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد باشگاه در یارگیری راضی هستید؟ عنوان کرد: بله و تقریبا آن نفراتی ک مدنظرمان بود، جذب شدند و تنها جذب یک بازیکن دیگر مانده که نزدیک به یک هفته است با او در حال مذاکره هستیم. منتظریم که باشگاه در ابن بخش نیز بیشتر ورود کند تا این بازیکن هم به جمع ما اضافه و هرچه سریع وارد تمرینات شود تا از نظر بازیکن نیز تکمیل شویم.

یک مربی بومی دیگر به کادر فنی اضافه می شود

وی در ادامه نیز گفت: یک مربی بومی دیگر نیز به کادر فنی اضافه خواهد شد؛ باتوجه به رقابت سختی که با حریفان خواهیم داشت، هفته گذشته نیز درخواست اضافه شدن یک مربی بومی دیگر به کادرفنی را از باشگاه داشتم تا از نظر کادرفنی هم کامل شویم. امیدوارم مدیریت باشگاه با این درخواست نیز موافقت کند.

فولاد لیگ هجدهم باتجربه تر شده است

پورموسوی در پاسخ به این سوال که چه تفاوتی بین فولادی که خود را برای لیگ هجدهم آماه می کند با فولاد فصل قبل وجود دارد؟ عنوان کرد: تیم فصل گذشته مان هم خوب بود ولی تفاوت این است که کمی تجربه این فولاد بیشتر شده است، البته باید در بخش اقدامات مدیریتی برای مواجه با برخی مسایل بهتر کار کنیم تا مانند سال گذشته دچار یکسری مشکلات از جمله متضرر شدن از داوری ها نشویم. ما در این بخش نیز به حمایت بیشتر باشگاه نیاز داریم. به هر حال باید حواس مان باشد تا تیم از مسیر اصلی خود خارج نشود؛ حرکت ما رو به جلو و نگاه مان به قهرمانی است و این مهم را به بازیکنان هم گوش زد کرده ایم.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا شرایط برای موفقیت در لیگ هجدهم فراهم است؟ گفت: هر آن چه خواسته ایم از سوی باشگاه فراهم شده است و تنها یک بازیکن دیگر و مربی بومی نیاز داریم تا تیم پیش از آغاز لیگ تکمیل شود.

تیم امسال مانند فولاد فصل گذشته خوب است

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان با بیان این که امیدوارم هواداران از بازی اول به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند، خاطرنشان کرد: تیم امسال نیز مانند تیم فصل گذشته خوب است و بازهم نیاز به حمایت هواداران داریم و اگر یار دوازدهم کنار ما باشد، امسال هم به آن چه آن ها می خواهند، می رسیم.

بازی در ورزشگاه اختصاصی مان به ما بسیار کمک می کند

وی همچنین در پاسخ به این سوال که شنیده می شود ورزشگاه فولاد آرنا برای نیم فصل آماده خواهد شد، گفت: من هم این موضوع را شنیده ام، البته پیش از این گفته می شد که از بازی چهارم یا پنجم در این ورزشگاه پذیرای حریفان هستیم. در هر صورت ما به زمین اختصاصی مان نیاز داریم. در حال حار مشکل این ورزشگاه نداشتن پارکینگ است که با مدیریت قابل حل است؛ فولاد آرنا در مرکز شهر نیست و می توان مشکل تردد و پارکینگ خودروها را باتوجه به فضای آزاد بسیاری که در اطراف ورزشگاه است، حل کرد. انتظار داریم این مشکل نیز حل شود زیرا برگزاری بازی های مان در این ورزشگاه بسیار به ما کمک خواهد کرد. زمانی که ما در اهواز میزبان هستیم مانند رقبای مان از ورزشگاه غدیر استفاده می کنیم و در واقع از شرایط میزبانی استفاده نمی کنیم.

در انتخاب مربیان تیم های پایه باشگاه دخالتی نداشتم
 
پورموسوی در پایان نیز در پاسخ به این سوال که آیا درست است که شما در انتخاب مربیان پایه باشگاه تاثیرگزار بوده اید؟ عنوان کرد: خیر، من هیچ گونه دخالتی در عزل و نصب مربیان پایه نداشتم، البته من باید در انتخاب مربیان رده های پایه نقش داشته باشم ولی از آن جا خودمان درگیر تمرینات و در اردوهای خارج از استان بودیم، حقیقتا به این موضوع ورود نکردم. من هیچ مربی به باشگاه معرفی نکردم و این کار با نظر خود باشگاه صورت گرفت.
 
14
کد مطلب: 135305