سرمربی تیم ملی ژیمناستیک:
ثبت حرکت «کیخا» در نوع خودش بی نظیر بود
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۸
 
ژیمناستیک
 
ژیمناستیک
 
سرمربی تیم ملی ژیمناستیک می‌گوید پنجمین حرکت ثبت شده جهانی به نام نابغه ژیمناستیک ایران بسیار دشوار و در نوع خود بی نظیر بوده است.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری مهر؛ رضا خیرخواه در خصوص عملکرد دو ملی پوش ایران در جام جهانی ترکیه عنوان کرد: در خصوص آقای کیخا ما بیشتر وی را برای ثبت حرکت به ترکیه فرستادیم چون حرکتی که ایشان ارائه کرد خیلی مشکل و در نوع خود بی نظیر بود و فکر نمی کنم کسی غیر از خودش بتواند آن را اجرا کند.
وی افزود: حمیدی هم پس از چند سال در یک رقابت حضور پیدا کرد و از عملکرد وی هم راضی بودیم. باید از هر فرصتی برای آماده‌تر شدن تیم ملی استفاده کنیم چرا که فرصت زیادی تا بازی‌های آسیایی باقی نمانده است.
خیرخواه با بیان اینکه دور جدید اردوهای تیم ملی از ۲۳ تیر آغاز می شود گفت: پس از ۲۵ روز حضور در قم در دور جدید تمرینات به احتمال فراوان در تهران اردو خواهیم داشت. 
سرمربی تیم ملی ژیمناستیک در خصوص آخرین وضعیت هادی خناری نژاد نیز تصریح کرد: متاسفانه مصدومیت هادی باعث شد تا وی به بازی‌های آسیایی نرسد ولی در حال تمرین است تا خود را برای مسابقات آینده آماده کند.
وی در خصوص پیش بینی خود از کسب نتیجه در بازیهای آسیایی عنوان کرد: به دلیل آسیب دیدگی های قدیمی خیلی رعایت کردم و در تمرینات باید به این موضوع توجه زیادی می کردم. ان شاءالله اگر مشکلی پیش نیاید با توان صد درصدی خود خواهیم جنگید تا نتیجه ای در خور و شان تیم ملی کسب کنیم.
14
کد مطلب: 135276