گوش شنوایی برای صحبت‌های ما وجود ندارد
حسن یزدانی: شاهد بی‌سابقه‌ترین و شدیدترین کم لطفی‌ها به کشتی هستیم
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۶
 
حسن یزدانی
 
حسن یزدانی
 
قهرمان کشتی المپیک ریو گفت: شاهد بی سابقه‌ترین و شدیدترین کم لطفی‌ها از جانب افرادی هستم که باید همانند پدری مهربان نگاهی برابر به تمامی فرزندان خود داشته باشند، اما ندارند.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرگزاری تسنیم، حسن یزدانی، قهرمان المپیک ریو در زمینه متن منتشر شده از وی در صفحه شخصی‌اش و انتقاداتی که وی از مسئولان ورزش کرده بود؛ اظهار داشت: شاد کردن دل مردم مهمترین وظیفه ماست و ما قدردان حمایت‌های آن‌ها هستیم.
وی خاطرنشان کرد: متن منتشر شده توسط من درد دل تمام کشتی گیران تیم‌های ملی است که تعدادی از آنها باید چند روز آینده در بازی‌های آسیایی به میدان بروند که امیدوارم گوش شنوایی برای صحبت‌های ما باشد.
یزدانی ادامه داد: البته دغدغه‌های کشتی گیران از طریق نامه به رئیس جمهور محترم ارسال شد اما ما پاسخی دریافت نکردیم، انتظار داشتیم همانگونه که کشتی پرچم ایران را در سرتاسر دنیا با اهتزاز در می‌آورد و باعث شادی دل مردم می‌شود، مسئولان نیز حداقل انتظارات آن‌ها را برآورده کنند.
وی تصریح کرد: تیم کشتی آزاد نوجوانان کشورمان با توجه به قرعه‌های سخت و حضور نمایندگان رژیم اشغالگر قدس، با تمامی دغدغه‌های موجود پس از 22 سال و خارج از خانه قهرمان جهان شد، من این قهرمانی را به این عزیزان و کادر فنی تبریک می‌گویم اما قطعا آینده سازان کشتی کشور نیاز به حمایت و دیده شدن دارند که متأسفانه در سکوت و تنهایی وارد کشور شدند.
قهرمان المپیک و جهان در پایان خاطرنشان کرد: با تمام وجود ادای احترام می‌کنم به مردم وطنم که همواره حمایت‌های بی دریغشان شامل حال افتخارآفرینان ورزش ملی کشور بوده و هست، عهد کرده‌ام تنها به افتخارآفرینی برای ملت و مملکت عزیزم فکر کنم اما چه کنم که شاهد بی سابقه‌ترین و شدیدترین کم لطفی‌ها از جانب افرادی هستم که باید همانند پدری مهربان نگاهی برابر به تمامی فرزندان خود داشته باشند، اما ندارند !!؟ و رسول خادم تنهاست.
14
کد مطلب: 134850