مظاهری: خیلی ناامید هستید؛ تیم ملی صعود می‌کند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۸
 
رشید مظاهری
 
رشید مظاهری
 
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید شبانه‌روز به صعود این تیم از مرحله گروهی جام جهانی فکر می‌کند.
به گزارش ستاره ها به نقل از خبرنگار اعزامی مهر از روسیه، رشید مظاهری در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران گفت: اینجا از همه لحاظ تامین هستیم. از نظر روحی و بدنی هم شرایط خوبی داریم. همه امکانات فراهم است. باید برای بازی های جام جهانی آماده باشیم.
وی تاکید کرد: نمی توانیم الان درباره اسپانیا و پرتغال صحبت کنیم. فقط به مراکش فکر می کنیم و باید اولین قدم را خوب برداریم. اگر اینطور باشد با روحیه خوب سایر تیم ها را آنالیز می کنیم.
دروازه بان تیم ملی در خصوص وضعیت سه دروازه بان ایران تصریح کرد: باید خدا را شکر کنم که اینجا هستم. از کی روش ممنونم که مرا انتخاب کرد. تنها کاری که باید بکنم تمرینات حرفه ای و سخت است. به این فکر می کنم که بازیکن هستم ولی تصمیم آخر را کی روش می گیرد. هرکسی درون دروازه باشد، همه برایش دعا می کنند تا بتوانیم مردم ایران را خوشحال کنیم. 
مظاهری در پاسخ به این سئوال که آیا به صعود تیم ملی به مرحله بعد فکر می کنید؟ تاکید کرد: به نظرم شما خیلی ناامید هستید. بعد از لغو بازی های تدارکاتی، بازیکنان تیم ملی متحد و همدل شده اند تا خودمان را در جام جهانی ثابت کنیم. فکر می کنم یکی از مهمترین جام های جهانی ایران باشد. به شخصه شبانه روز به این فکر می کنم که تیم ملی به مرحله بعد صعود کند تا سورپرایز خوبی باشد برای کسانی که ما را اذیت کرده اند.
14
کد مطلب: 132541