استقلال و سپاهان مدعیان اصلی قهرمانی هستند
مظلومی: دوست ندارم با هر شرایطی در لیگ برتر مربیگری کنم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۱
 
پرویز مظلومی
 
پرویز مظلومی
 
سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال تهران گفت: در روزهای اخیر چند پیشنهاد از لیگ برتر و لیگ دسته اول داشته‌ام، ولی با تیم‌هایی که پیشنهاد دادند به توافق نرسیدم.
به گزارش ستاره ها؛ پرویز مظلومی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص اینکه هنوز هدایت تیمی را بر عهده نگرفته است، گفت: من با چند تیم حرف زدم و حتی با برخی تیم‌ها در ابتدا به توافقاتی رسیدم، اما مهم این بود که به توافق نهایی دست پیدا کنیم که این اتفاق رخ نداد. شاید برنامه‌های ما به هم نزدیک نبود، ولی من دوست ندارم با هر شرایطی در لیگ برتر مربیگری کنم. در این مدت از لیگ برتر و لیگ دسته اول پیشنهاد داشتم، اما دوست دارم جایی کار کنم که آرامش داشته باشم.
وی در مورد اینکه امسال کدام تیم‌ها در لیگ برتر مدعی قهرمانی هستند، عنوان کرد: مدعیان پارسال، در فصل جدید هم می‌توانند مدعی باشند. به نظرم استقلال و سپاهان حرف اول را می‌زنند و شانس‌های اول هستند. پرسپولیس هم می‌تواند در بین مدعیان باشد، ولی کار این تیم نسبت به فصل گذشته سخت‌تر است.
سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص شرایط تیم ملی در آستانه شروع مسابقات جام جهانی تأکید کرد: همه ایرانی‌ها منتظر درخشش ملی‌پوشان هستند. ما تیم خوبی داریم و کی‌روش هم کارش را خوب بلد است. این درست است که در گروه سختی قرار داریم، ولی می‌توانیم خودمان را در جام جهانی ثابت کنیم. ما خط هافبک و حمله خوبی داریم و فقط باید روی برخی ضعف‌ها در خط دفاعی کار کنیم تا از این ناحیه ضربه نخوریم. امیدوارم تیم ملی در روسیه نمایشی آبرومندانه داشته باشد.
مظلومی در رابطه با احتمال جدایی کارلوس کی‌روش از تیم ملی و اینکه آیا رفتن او می‌تواند به ضرر تیم ملی باشد یا خیر، تصریح کرد: ما مربیان خوبی در دنیای فوتبال داریم که می‌توانند جانشین کی‌روش شوند. شما دیدید که زیدان در اوج از رئال مادرید رفت، چون احساس کرد که به سقف حضور در این تیم رسیده است. هاینکس هم برای بایرن مونیخ سه‌گانه آورد، اما از این تیم رفت.
وی در واکنش به اینکه برخی معتقدند کی‌روش باید تا جام ملت‌ها در تیم ملی بماند، گفت: کی‌روش قبول نمی‌کند که فدراسیون تا جام ملت‌ها با او قرارداد امضا کند و این مربی دنبال قرارداد بلندمدت است. به نظر من کی‌روش خدمت خود را به فوتبال ایران انجام داده و تمدید قرارداد طولانی با او منطقی نیست. اگر کی‌روش برود باید یک مربی بزرگ‌تر یا حداقل در سطح خودش بیاوریم.
14
کد مطلب: 132527