رییس کمیته المپیک، بانی دیدار خادم با وزیر ورزش/ حل اختلافات در سئول
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۲
 
رسول خادم
 
رسول خادم
 
رییس کمیته ملی المپیک پس از دیدار و گفت‌وگو با رسول خادم، بلافاصله مقدمات دیدار سه جانبه با وزیر ورزش و جوانان را فراهم کرد.
به گزارش ستاره ها به نقل از ایسنا، رسول خادم رییس فدراسیون کشتی روز گذشته (شنبه) با حضور در کمیته ملی المپیک با رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک پیرامون مهمترین موانع پیش روی کشتی، حواشی اخیر درباره کاهش بودجه کشتی از سوی این کمیته و راهکارهای کسب موفقیت هر چه بیشتر برای حضور در رویدادهای پیش رو دیدار و گفت‌وگو کرد.
پس از این دیدار، رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک از خادم می‌خواهد به اتفاق نزد وزیر ورزش و جوانان بروند تا نشستی سه جانبه در جهت حل اختلافات موجود میان فدراسیون کشتی و وزارت ورزش و جوانان برگزار کنند.
پس از موافقت خادم، رییس کمیته المپیک بلافاصله در تماسی با وزیر ورزش خواستار برگزاری این جلسه سه جانبه می‌شود که این موضوع با استقبال سلطانی‌فر روبرو و جلسه‌ای با حضور رییس کمیته ملی المپیک، رسول خادم و وزیر ورزش و جوانان برگزار می‌شود.
در این جلسه خادم و سلطانی‌فر گلایه‌ها و مشکلات موجود میان طرفین و راه‌های حل این اختلافات را بسیار صریح بیان کرده‌اند و برگزاری این جلسه نتایج بسیار خوبی به لحاظ حمایت هر چه بیشتر وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک از رشته کشتی و تعامل هر چه بیشتر میان طرفین برای موفقیت ورزش اول ایران داشته است.
رضا لایق دبیر فدراسیون کشتی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره این دیدار اظهار کرد:خوشبختانه دیدار بسیار خوبی میان رسول خادم و مسئولان ورزش برگزار شد و رییس کمیته ملی المپیک، بانی دیدار و گفت‌وگوی رو در رو میان خادم و وزیر ورزش و جوانان شد. این دیدار مطمئنا نتایج بسیار خوبی برای ورزش ایران خواهد داشت.
14
کد مطلب: 131947