تصویری از چندش آورترین مُد جدید ناخن در دنیای زیبایی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۸
 
در روسیه یک آرایشگر زن مدل ناخن دندانی را طراحی کرده است که بسیار زشت و چندش آور است در ادامه عکس های این مدل ناخن را مشاهده کنید
به گزارش ستاره ها به نقل از پرشین وی؛ در روسیه یک خانم آرایشگر مدل ناخنی را طراحی کرد که بسیار چندش آور استاو مدل ناخن دندانی را طراحی کرده است که علاوه براینکه بسیار چندش اور استبسیار زشت هم است او بعد از منتشر کردن عکس مدل ناخن دندانی کامنت هایمنفی دریافت کرد در ادامه عکس های مدل ناخن دندانی را مشاهده کنید.
مدل ناخن دندانی
مدل ناخن دندانی در یکی از پست‌های ویدیویی اینستاگرام تقریبا ۳۵۰ هزار بازدید داشتهو همه کامنت‌ها منفی بوده. نظر خیلی‌ها اینه که این مدل نه تنها زیبا نیست بلکه چندش آور است.بعد از مد شدن مدل ناخن مویی فکر نمی‌کردم مدل عجیب‌تر از اون هم بیادتا وقتی که این مدل کاشت ناخن عجیب رو دیدم که میشه باهاش دندون‌ها رو رویانگشتانش کاشت. این مدل ناخن اختراع یک آرایشگر روسیه که مطمئنم بدون اینکه به زشت و زیبا بودنش فکر کنه فقط ایده ش رو بیرون داده. مدل ناخن دندانیدر یکی از پست‌های ویدیویی اینستاگرام تقریبا ۳۵۰ هزار بازدید داشته و همهکامنت‌ها منفی بوده. نظر خیلی‌ها اینه که این مدل نه تنها زیبا نیست بلکه چندش آوره.
مدل ناخن دندانی
طراحی مدل ناخن دندانی
توضیحات کامل درباره کاشت ناخنکاشت ناخن در خانم ها بسیار رایج است و بیستر انان این کار را به خاطر زیبایی انجام میدهند .خانم‌ها به دلایل مختلفی کاشت ناخن انجام می‌دهند؛ برخی صرفا برای زیبایی و برخی دیگربه دلیل مشکلات ناخن‌هایشان و برای پوشاندن ناخن‌هایی که به گفته خودشان رنگ و روی زیبایی ندارد انواع کاشت را تجربه می‌کنند.
پالت طراحی کاشت ناخن استفاده از این ناخن ها برای افرادی که ناخن های ضعیف و شکننده دارندو همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است. چون مانع آنها می شود. در اندازه های گوناگون و رنگ های طبیعی متنوع.
مدل ناخن دندانی
عکس مدل ناخن دندانی
رعایت نکات در کاشت ناخن
برای عمل کاشت ناخن موارد زیادی را باید رعایت کرد ابزار کاشت ناخن و مواد کاشتناخن را باید شناخت و زیر نظر متخصص این کار را انجام داد.
تنها در این موارد کاشت ناخن را انجام دهیدکاشت ناخن تا حد امکان توصیه نمی شود مگردر مواقع خاص مثل کسانی که ناخن شان عیب دارد، یعنی ناخن هایی که به طور ژنتیکایراد دارند و ظاهر خوبی ندارند آن هم به صورت مقطعی و با رعایت تمام نکات ایمنی و بعد از امتحان کردن تمام موارد ایمنی و جواب نگرفتن.
کاشت ناخن قالبی به نوعی بی کیفیت ترین نوع کاشت ناخن محسوب می شود. در نوعکاشت ناخن، مواد کاشت روی ناخن مصنوعی زده می شود و بعد از ضد قارچ زدن رویناخن ها این ناخن مصنوعی را روی ناخن فشار می دهند تا بچسبد و بعد ناخن مصنوعی را می کنند.
از آنجای که این نوع کاشت احتیاج به سوهان کشی ندارد بعد از مدت کوتاهی به اصطلاح ناخنهوا میگیرد.کاشت ناخن قالبی برای چه کسانی مناسب نیست!کاشت ناخن قالبی به افرادیکه ناخن های پراکنده و یک شکل ندارند اصلاً توصیه نمی شود.
مدل ناخن دندانی
کاشت ناخن
به دلیل قالبی بودن این نوع کاشت ناخن باید تمام ناخن های دو دست یک شکل باشنددر غیر این صورت کاشت ناخن به شکل مرتبی انجام نخواهد شد.به دلیل ضخیم بودن کاشت ناخن، کار از حالت طبیعی خود خارج می شود.
کاشت ناخن قالبی
کاشت ناخن قالبی را می توان روی انگشت های استاندارد کار کرد.نکته مهم این استکه احتمال هوا گرفتن کاشت ناخن قالبی بیشتر است. ماندگاری کمتری دارد و در مقایسه با روش های دیگر کاشت ناخن مواد بیشتر مصرف میشود.
کاشت ناخن پودری از لحاظ زیبایی و مقاومت رتبه ی اول را به خود اختصاص داده است.در کاشت ناخن پودری اول ناخن مصنوعی را که همان تیپ استاز اوایل ناخن می چسبندو به اندازه ای که دوست دارند کوتاه می کنند. بعد ضد قارچ و بعد شروع به زدن مواد کاشتروی ناخن می کنند. بعد از تمام شدن این کار، ناخن ها احتیاج به سوهان کاری دقیق و فراوان دارند.
برای همین که به خانم هایی که وقت و حوصله ی درست و حسابی ندارند روش کاشت ناخن پودری خیلی توصیه نمی شود.
14
کد مطلب: 130016