گلکسی A۶ پلاس را از همه جهات ببینید
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۱
 
تصاویر جدیدی از گوشی Galaxy A6 Plus سامسونگ منتشر شده‌اند؛ تصاویری که این گوشی را از همه جهات نشان می‌دهند. می‌توانیم ببینیم که Galaxy A6 Plus از نظر طراحی، بیشتر به گوشی‌های سری J سامسونگ است تا گوشی‌های سری A، ولی همانطور که شنیده بودیم، ظاهرا با یک صفحه نمایش کشیده طرف هستیم.
به گزارش ستاره ها به نقل از وبسایت دیجی‌کالامگ : تصاویر جدیدی از گوشی Galaxy A6 Plus سامسونگ منتشر شده‌اند؛ تصاویری که این گوشی را از همه جهات نشان می‌دهند. می‌توانیم ببینیم که Galaxy A6 Plus از نظر طراحی، بیشتر به گوشی‌های سری J سامسونگ است تا گوشی‌های سری A، ولی همانطور که شنیده بودیم، ظاهرا با یک صفحه نمایش کشیده طرف هستیم.
گلکسی A۶ پلاس را از همه جهات ببینید
 
این صفحه نمایش کشیده، که شبیه به گوشی‌های Galaxy A8 است، منجر به حذف کلید هوم از گوشی گلکسی A6 پلاس شده است.
این صفحه نمایش کشیده، که شبیه به گوشی‌های Galaxy A8 است، منجر به حذف کلید هوم از گوشی گلکسی A6 پلاس شده است. با این حال، بدنه‌ی آلومینیومی این گوشی و هم‌چنین خطوط آنتن روی آن، Galaxy A6 Plus را شبیه به برخی از گوشی‌های سری J کرده است. هم‌چنین در تصاویر منتشر شده می‌توانیم رنگ‌های مختلفی از Galaxy A8 Plus را ببینیم. ظاهرا قرار است این گوشی‌ها در رنگ‌های مشکی، طلایی و یک رنگ آبی جدید عرضه شوند.
گلکسی A۶ پلاس را از همه جهات ببینید
گوشی Galaxy A6 Plus از یک پردازنده‌ی اسنپ‌دراگون ۶۲۵ استفاده خواهد کرد و چهار گیگابایت حافظه‌ی رم خواهد داشت. برخلاف مدل کوچکتر یعنی Galaxy A6، قرار است مدل پلاس دوربین دوتایی هم داشته باشد.
فعلا از زمان دقیق رونمایی رسمی و عرضه‌ی این گوشی‌ها خبر نداریم.
14
کد مطلب: 128544